Angle down Atgal

Italijoje gyvenanti šokėja Bernadeta iš arti matė, kaip siaučiant koronai italai linksminosi

Trejus metus Italijoje gyvenanti Bernadeta Martuzevičiūtė yra šokėja ir choreografė. Mergina yra šokusi geriausių pasaulio didžėjų pasirodymuose, sukūrė choreografiją 2016–ųjų metų „Scooter“ grupės turui po Europą, o pastaruoju metu dirbo Milano klubuose.

Pasak Bernadetos, ji iš arti matė, kaip italai nesusitvarkė su koronavirusu – nors šalyje sparčiai plito virusas, žmonės nesilaikė valdžios nurodymų sėdėti namuose. „Italai malėsi po renginius, gėrė baruose ir šoko naktiniuose klubuose“, – LNK laidoje KK2 šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., pasakos Bernadeta.

Milane liko daugybė Bernadetos draugų, jie panikoje. Milijonus turistų kasdien pritraukdavęs miestas tuščias kaip po maro.

„Milane jie yra uždaryti namuose, jie negali išeiti. Jie turi turėti tam tikrą dokumentą, kuriame turi pasirašyti, kad, tarkim, aš, Bernadeta, tokia ir tokia pavarde, tokią dieną išeinu iš namų. Yra keturi punktai, ir turi įvardinti vieną iš tų punktų, dėl ko išeini iš namų“, – aiškino šokėja.

Tuos, kurie nesilaiko karantino ir vaikšto po miestą gaudo karabinieriai. „Į parduotuvę įleidžia po penkis žmones vienu metu, tiktai per tam tikrą laiką. Su pirštinėmis, su kaukėmis, o eiles labai ilgos, iki 12 nakties, su metro atstumu tarp žmonių“.

Skaičiuojama, kad Italijoje gali būti apie 5 tūkst. lietuvių. Vieni čia gyvena, dirba, kiti atvažiavę tik pasisvečiuot, bet dauguma ketina likti.

„Jeigu mes pradėsime visi keliaut iš Italijos, kur yra viruso židinys ir pradėsime jį nešioti kitur, bus dar blogiau. Tai šiuo metu visi tiesiog mąstom, kad yra geriau likti toje pačioje vietoje, nekeliauti ir nenešioti viruso“, – KK2 laidoje šį pirmadienio vakarą, 19.30 val., per LNK kalbės B. Martuzevičiūtė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite