Angle down Atgal

Negalėjusi pastoti moteris sužinojo, kad iš tiesų ji yra vyras

Kinijoje gyvenanti 25-erių moteris, kuriai niekaip nepavyko pastoti po 12 mėnesių trukusių bandymų, buvo šokiruota sužinojusi, jog iš tikrųjų gimė vyru ir yra interseksualė.

Kinės išoriniai lyties organai visada atrodė tokie kaip moters, tačiau į ligoninę patekusi dėl lūžusios kulkšnies ji iš gydytojų sužinojo žiaurią tiesą, praneša šalies laikraštis „South China Morning Post“.

Tikroji jos lytis paaiškėjo po rentgeno tyrimo, atskleidusio ne tik tai, kad jos kaulai nuo paauglystės nebesivystė, tačiau taip pat paaiškinusio, kodėl per visą gyvenimą moteris niekada neturėjo menstruacijų ir negalėjo pastoti nuo savo vyro. Pingping vardu žiniasklaidai prisistačiusi moteris sakė anksčiau į gydytojus nesikreipusi, nes jai buvo gėda.

Rentgeno tyrimus atlikę medikai buvo sutrikdyti to, kokie neišsivystę yra jos kaulai, todėl atliko bendrą genetinį tyrimą, kuris parodė, kad pacientė turi sutrikimą, vadinamą „46 XY kariotipu“ – tai genetinė žymė, įprastai aptinkama vyriškos lyties individuose, turinčiuose išorinius lyties organus, kurių negalima laikyti net vyriškais, nei moteriškais. Šie asmenys neturi nei išsivysčiusios gimdos, nei kiaušintakių.

Kadangi pacientė turėjo iš pažiūros moteriškus lytinius organus, ji neturėjo priežasties suabejoti savo lytimi. Paauglystėje, kai merginai neprasidėjo menstruacijos, ji lankėsi pas gydytoją, kuris pasakė, kad ji tikriausiai tiesiog lėčiau bręsta.

„Kai aš suaugau, man ši problema atrodė gėdinga, todėl aš į ją niekada nežiūrėjau rimtai“, – sakė Pingping žiniasklaidai.

Pagal užsienio žiniasklaidą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite