Angle down Atgal

Išskirtinės išvaizdos modelis neatsigina žiaurių patyčių

Išskirtinės išvaizdos modelis Sophia Hadjipanteli ir toliau stebina šimtus tūkstančių savo gerbėjų. Modelis išgarsėjo dėl savo neįprastų antakių, t. y. vienos linijos vešlių antakių, kuriuos laikui bėgant nusprendė tik dar labiau paryškinti.

Šviesius antakius ji nusidažė juodai ir žaibiškai šovė į mados viršūnę. Dabar Sophijos geidžia daugybė reklaminių kampanijų, o jos nuotraukos – verčia iš koto.

22-ejų modelis turi išties ryškias šaknis. Ji gimė ir augo Kipre, vėliau emigravo į Ameriką, o dabar Marylando universitete studijuoja marketingą. Atrodytų, juk mados pasaulyje mergina kelią galėtų prasiskinti dailia išvaizda, tačiau jai ne ką mažiau svarbu ir išsilavinimas.

Kalbėdama apie grožio standartus, Sophia nuolat pabrėžia, kad išskirtinės išvaizdos žmonės neretai sulaukia daugybės patyčių, tačiau tik laikui bėgant tas išskirtinumas įvertinamas.

„Žinote, kai augi šeimoje, kur visi nariai turi labai vešlius antakius, priimi tai kaip natūralų dalyką. Niekuomet nesijaučiau kitokia blogąja prasme. Bet tai – jau kiekvieno vidinis pasitikėjimas savimi. Pati pasirinkau nešalinti plaukelių, o pasilikti juos kaip išskirtinumo ženklą. Dar mokykloje juos stilizavau taip, kad visiems kristų į akis. Jei kažko vaikystėje ir išmokau – mylėti save kitokią“, - kalbėjo ji žurnalui „Harper’s Bazaar“.

Deja, ir dabar socialinėje erdvėje Sophia neišvengia žiaurių patyčių. Interneto troliai nevengia skaudžių replikų, drąsiai merginą vadina baidykle, šlykštyne, kad šlykštu į ją žiūrėti, lygina su įvairiais personažais.

Instagram.com nuotr. / Sophia Hadjipanteli vaikystėje
Instagram.com nuotr. / Sophia Hadjipanteli vaikystėje
comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite