Angle down Atgal

Išsityčiojo iš rusiškų technologijų: su drono pagalba sunaikino dronus blokuojančią stotį (vaizdo įrašas)

Ukrainos ginkluotosios pajėgos sunaikino radijo trikdžių stotį R-330Ž. Juokinga, bet viena šios stoties funkcijų – kova su dronais. O ši stotis buvo sunaikinta su drono pagalba.

R-330Ž „Žitel“ atlieka kelias radijo ryšių trikdymo funkcijas. Be to, sistema gali padėti nustatyti radijo signalų šaltinius, o tai padeda identifikuoti taikinius. Ukrainiečiai mano, kad ši sistema Ukrainoje pasirodė bandydama apsaugoti rusų dalinius nuo dronų. R-330Ž, paprastai tariant, nutraukia radijo ryšius tarp drono ir piloto. Dėl to bepilotis pasiklysta arba nukrenta.

Tačiau ukrainiečiai šią R-330Ž sistemą ir aptiko dronu. Nors jis buvo slepiama tarp pastatų, iš oro ji buvo lengvai pastebima. Toje teritorijoje sukiojosi šešios kovos mašinos ir tankas – tai parodo, kokia svarbi R-330Ž sistema yra.

Ukrainiečiai ją aptiko ir dabar R-330Ž trikdys nebent pragaro radijo ryšius: tai jau antras R-330Ž kompleksas, sunaikintas Ukrainoje – pirmasis pranyko dar kovą netoli Kyjivo. Jie yra labai brangūs ir taktiškai svarbūs, todėl tai nėra menki praradimai rusams.

Technologijos.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite