Angle down Atgal

Įspėja Varėnos gyventojus: dvi įtartinos moterys landžioja į atrakintus butus

Trečiadienio vakarą į naujienų portalo Etaplius.lt redakciją kreipėsi susirūpinusi Varėnos miesto gyventoja. Moteris įspėja kitus miestiečius saugotis: po Varėną vaikšto dvi įtartinos moterys, kurios ieško neužrakintų butų ir lenda į juos, greičiausiai, turėdamos tikslą kažką pavogti.

„Varėnoje per butus vaikšto šios dvi romės. Ieško atrakintų durų. Užėjo pas mane ir pradėjo kraustyti koridoriuje kabančius rankinukus. Spėjau tik per langą nufotografuoti" - savo draugės, pas kurią ir užsuko nelauktos viešnios, žodžius citavo moteris.

Pasak skaitytojos, moterys įžūliai įėjo į neužrakintą jos draugės butą ir ėmė raustis po šeimininkės daiktus. Kai moteris savo namuose pamatė prašalaites, šios taip greitai papustė padus, kad jas bespėjo nufotografuoti tik pro langą, jau namo kieme.

Buto šeimininkė į policiją nesikreipė.

Laimei, ji laiku pastebėjo vagiles ir šios nespėjo pagrobti jokio turto, tačiau varėniškiai turėtų būti budrūs, nelaikyti atrakintų durų, o pamatę šalia savo namų šmirinėjančius įtartinus asmenis nedelsiant kviesti policiją.

Simonos Mazgelienės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite