Angle down Atgal

Išpardavimų maratonas tęsiasi: nuolaidomis vilioja kibernetinis pirmadienis

Visame pasaulyje žinoma, kad lapkritis nuolaidas medžiojančių žmonių yra bene labiausiai laukiamas mėnuo. Sąvoką juodasis penktadienis žino dauguma. Juk tai reiškia masinę nuolaidų karštinę. Pasaulyje, o ir Lietuvoje, vis populiarėja dar vienas išpardavimas – kibernetinis pirmadienis (Cyber Monday).

Pirkėjai nespėję pasinaudoti nuolaidomis per juodojo penktadienio siautulį, nesunkiai atsigriebs didžiausiame internetinių parduotuvių išpardavime kibernetinį pirmadienį. Todėl lapkričio 29 dieną nuolaidų lietų rengia ir didžiausias prekybos centras internete Pigu.lt

Pastebima, kad kibernetinis pirmadienis nuolaidų pasiūlymais pratęsia pirkimo karštligę po juodojo penktadienio išpardavimų, o pasaulį kaustant pandemijai nuolaidų medžioklė internetinėje parduotuvėje bus gerokai saugesnė. Tai ideali proga puikiomis kainomis įsigyti trokštamiausių kalėdinių dovanų.

Nuolaidos suaugusiųjų dovanoms

Pigu.lt palaiko kibernetinio pirmadienio idėją ir skelbia, kad pirkėjai ras įvairiausių prekių gerokai mažesnėmis kainomis, nei įprastai. Tai puikus metas moterims įsigyti populiariausių gamintojų kvepalus. Puikūs pasiūlymai bus taikomi populiariausiems kosmetikos gamintojams.

Nuolaidų lietus neaplenks ir vyrų. Besižvalgantiems buities, elektronikos ar vyriškų aksesuarų laukia puikios kainos. Na, o perkant dovanas internetu nereikės sukti galvos dėl spūsčių parduotuvėse, taip sutaupysite laiko!

Puiki proga išrinkti svajonių dovanas vaikams

Kibernetinis pirmadienis yra idealus laikas tiems, kurie dar nerado dovanų vaikams. Pigu.lt savo pirkėjams skelbs įvairiausias nuolaidas populiariausiems žaislams. Nuolaidų galima tikėtis ir vaikiškiems aksesuarams, rūbams ir avalynei. Prekių su nuolaidomis ras tiek mažylių, tiek paauglių tėvai. Tai puiki proga Kalėdas paversti tikra dovanų fiesta.

Kibernetinio pirmadienio karštinėje verta nepamesti galvos – specialistai pataria nuolaidas „medžioti“ patikimose internetinėse parduotuvėse. Išpardavimų karštligės metu itin intensyviai veikia ir sukčiai, kurie dažnai vilioja neegzistuojančių parduotuvių įspūdingomis nuolaidomis. Pasirinkus gerai žinomą internetinę prekybos vietą būsite garantuoti, kad prekės bus pristatytos ne tik laiku, bet ir tokios, kokias išsirinksite. Taip pat vartotojai turėtų gerai įsiskaityti į prekių aprašymus, kad vėliau netektų nusivilti kai prekė nepateisina lūkesčių.

Vienas iš puikių pasirinkimų „pagauti“ geriausią nuolaidą – prekybos centras internete Pigu.lt. Čia galima rasti net šimtus tūkstančių prekių. Kvepalai, buitinė technika, baldai, namų apyvokos daiktai, žaislai ir augintinių prekės – viskas vienoje vietoje pagal kiekvieno pirkėjo poreikius.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite