Angle down Atgal

Išmok pats ir išmokyk kitą

Neringos šokių studijos 5-ių dienų stovyklą ,,Išmok pats ir išmokyk kitą“ surengė vadovė Neringa Šlopšnienė, Mirklių kaimo bendruomenės narė. Stovyklautojai įsikūrė Raseinių rajono kaimo turizmo sodyboje ,,Fliorencija“, labai gražioje aplinkoje. Stovykloje dalyvauja 7-14 metų amžiaus vaikai iš Mirklių, Šiluvos, Girkalnio, Ariogalos kaimo bendruomenių ir Raseinių miesto. Stovyklautojai buvo supažindinami su saugaus eismo taisyklėmis, pirmąja medicinine pagalba, šokiais, menais, įvairiais netradiciniais žaidimais, sportu ir įvairiausiais rankdarbiais.

Stovyklos tikslas – mokyti vaikus bendravimo, prasmingų laisvalaikio praleidimo būdų, patobulinti žinias apie šokį, įsigilinti į šokio istoriją. Stovykloje vaikai suskirstyti į tris amžiaus grupes. Su vaikais dirba jauni ir patyrę vadovai. Birželio 13 d. į šią stovykla atvyko Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato vyriausias tyrėjas Darius Jonaitis, bendruomenių pareigūnė Giedrė Deveikienė ir jaunieji policijos rėmėjai.

Jie vaikučiams parodė filmuota medžiagą, kaip saugiai elgtis prie vandens, vandenyje, kada ir kaip kviesti pagalbą, priminė kelių eismo taisykles, vaikai atsakinėjo į klausimus. Puikias emocijas sukėlė įpėdinęs didžiulis policijos šuo Amsis, kurį atlydėjo Mirklių kaimo bendruomenės pirmininkė Gražina Andraitienė. Ji visus pasveikino, pristatė Amsį, palinkėjo saugiai elgtis ir išdalino kiekvienam vaikučiui po atšvaitą ir maišą saldainių.

Vaikučiai svečiams pašoko įvairių šokių, paskui visi šoko linksmą šokį kartu su Amsiu ir vadovėmis Neringa, Aiste, Karolina ir Jovita.

Kitos dienos popietė buvo skirta pirmos pagalbos teikimo įgūdžiams. Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Laima Galinaitienė papasakojo, kaip teikti pagalbą nelaimingų atsitikimų atvejais. Praktiškai parodė, kaip tvarstyti žaizdas, kaip elgtis nudegus ar nušalus, užspringus, kaip gelbėti skęstantį žmogų. Planuojama, kad ateinančiais metais stovykla bus dar įdomesnė, įvairesnė.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite