Angle down Atgal

Iš­gąs­tis par­duo­tu­vė­je: len­ty­no­mis li­po di­džiu­lis drie­žas

Tai­lan­de esan­čios par­duo­tu­vės lan­ky­to­jai ir dar­buo­to­jai pa­šiur­po, iš­vy­dę ne­ti­kė­tą vaiz­dą. Len­ty­no­mis į vir­šų li­po va­ra­nas – di­džiu­lis 6 pė­dų drie­žas. Spė­ja­ma, kad į pre­ky­bos cent­rą jis pa­te­ko iš­si­ropš­tęs iš ša­lia esan­čio ka­na­lo.

Pirkėjai ir prekybos centro darbuotojai nemenkai išsigando – į vidų, spėjama, iš netoliese esančio kanalo pateko milžiniškas roplys. Nufilmuoti šį įvykį pavyko prekybos centro lankytojui. Narumpa Tangsin sakė buvęs išsigandęs ir bijojęs artintis prie driežo – tai būtų buvę labai pavojinga, jei roplys įpyktų.

„Aš tik užėjau į parduotuvę nusipirkti šiek tiek maisto ir viduje išvydau milžinišką varaną. Norėjau nusipirkti ir gėrimo, bet roplys buvo pernelyg arti gėrimų lentynų, – sakė jis. – Tai pavojingi gyvūnai, ypač jei supyksta, todėl aš atsitraukiau ir tiesiog ėmiau filmuoti.“ Vyras net pajuokavo, kad parduotuvėse yra, ko gero, visko – net ir driežams.

Tiek pirkėjai, tiek prekybos centro darbuotojai stovėjo atokiau ir stebėjo, kaip roplys atsidūrė ant lentynų viršaus, numėtydamas produktų pakelius. Pardavėja netrukus iškvietė pareigūnus, kurie atvyko kartu su roplių gaudytojais. Jie, panaudodami spąstus, pagavo nelauktą lankytoją.

Manoma, kad didžiuliam driežui kurį laiką kilo sunkumų, ieškant maisto, todėl jo tikėjosi rasti kažkur lauke.

Parengta pagal Mirror.co.uk

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite