Angle down Atgal

Iš nuobodulio atliktas DNR testas porai baigėsi nesėkmingai: paaiškėjo tamsi šeimos paslaptis

Nuobodu? Galima išeiti pasivaikščioti, paskaityti knygą arba, kaip padarė viena pora, atlikti DNR testą, siekiant sužinoti šeimos istoriją. Tačiau 27-erių moteris ir 26-erių jos mylimasis nesitikėjo, kad sužinota informacija turės neigiamos įtakos jų santykiams. 

Tinklalapyje Reddit.com vaikinas rašė, kad sužinojusi DNR testo rezultatus jį paliko mergina. Pasirodo, tyrimas padėjo išsiaiškinti labai tamsią šeimos paslaptį, su kuria vaikino partnerė niekaip negalėjo susitaikyti.

„Prieš mėnesį mes su mergina sugalvojome, kad būtų smagu atlikti DNR testą ir sužinoti daugiau informacijos apie mūsų šeimų istorijas. Pateikiama išties daug informacijos, tačiau jos reikia palaukti. Iš pradžių viskas buvo gerai, kol neperskaičiau to, dėl ko mane paliko mergina. Pateiktame šeimos medyje buvo keletas negirdėtų vardų. Labiau pasidomėjus paaiškėjo, kad vienas iš mano protėvių buvo garsus serijinis žudikas“, – internete rašė vaikinas.

Žinoma, jauną vyrą ši informacija sukrėtė, tad jis nusprendė paklausti savo šeimos narių, ar jie ką nors apie tai žinojo.

Pasirodo, žinojo. Ir ne tik slėpė tai nuo vaikino, bet ir visais įmanomais būdais bandė išvengti tapatinimo su serijiniu žudiku.

Šis atradimas sukrėtė ir vaikino mylimąją, tačiau jis manė, kad po kurio laiko ji sugebės su tuo susitaikyti. Deja, jaunuolis klydo.

„Šį savaitgalį mano mergina norėjo rimtai pasikalbėti. Ji paliko mane, nes negalėjo susitaikyti su mintimi, jog giminystės ryšiais esu susijęs su serijiniu žudiku. Ji sakė vis dar mylinti mane, tačiau tai, jog mano venomis teka tokio blogo žmogaus kraujas, pakeitė jos požiūrį į mane“, – tęsė vaikinas.

Mylimosios netekęs vyrukas negalėjo visko taip palikti. Jis privalėjo susigrąžinti merginą, tačiau nežinojo kaip, tad pagalbos paprašė internautų.

Toks moters elgesys šokiravo istoriją perskaičiusius žmones. Jie patikino, kad vaikinui geriau bus be jos.

„Jei tik dėl tyrimų rezultatų ji nusprendė išsiskirti, ji jau buvo pasiruošusi bėgti nuo tavęs, tačiau jai reikėjo priežasties“, – teigė vienas.

„Arba ji ieškojo priežasties išsiskirti, arba ji yra visiška neišmanėlė. Kad ir kaip ten būtų, be jos tau bus tik geriau“, – pridūrė kitas.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite