Angle down Atgal

Iš Jungtinės Karalystės atvykusį chuliganą pasieniečiams teko tramdyti antrankiais

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė iš Londono atskridusį ir chuliganiškai besielgusį lietuvį. Vyras, įtariama, buvo ne tik padauginęs alkoholio, bet ir pamėgino aktyviai pasipriešinti VSAT bei policijos pareigūnams.

Trečiadienį prieš pat vidudienį Kauno oro uoste pasieniečiai iš antžeminio aptarnavimo tarnybų gavo pranešimą, kad reisu iš Londono atvykstančiame lėktuve yra įgulos reikalavimų nepaisantis ir orlaivyje triukšmaujantis vyras. Jis, įtarta, buvo apsvaigęs nuo alkoholinių gėrimų.

Pažeidėją, 33 metų Kauno gyventoją, pasieniečiai atvesdino į tarnybines patalpas ir uždarė į laikino sulaikymo kamerą. Tačiau ir čia jis nenurimo: vyras toliau garsiai šūkavo, su pasieniečiais bendravo pakeltu tonu, nekreipė dėmesio į raginimus nusiraminti.

Atvykusius jo išsivesti policininkus triukšmadarys taip pat pasitiko agresyviai: sviedė ant žemės savo kelioninį krepšį, priešinosi, mėgino suduoti policijos pareigūnui į koją. Ir toliau ignoravusį raginimus nusiraminti vyrą pasieniečiai galiausiai sutramdė antrankiais.

Tą pačią dieną kaunietis perduotas policijos pareigūnams, kurie priims sprendimą dėl baudos skyrimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite