Angle down Atgal

Ir Ukraina, ir Rusija skelbia apie sėkmę kovose Juodojoje jūroje

Tiek Rusijos, tiek Ukrainos kariškiai tvirtino, kad pasisekė vykstančiose kovose Juodojoje jūroje, ypač dėl Rusijos okupuotos Gyvatės salos, praneša CNN.

Odesos regiono karinės administracijos atstovas Serhijus Bračukas sekmadienį sakė, kad šeštadienio vakarą saloje sunaikintas rusų sraigtasparnis. Kariuomenė paskelbė drono vaizdo įrašą, kuriame matomas smūgis.

Jis taip pat sakė, kad buvo likviduotas nedidelis desantinis kateris, kuriame telpa apie 80–100 žmonių, ir du „Raptor“ klasės patruliniai kateriai.

S. Bračiukas sakė, kad, pirminiais duomenimis, žuvo apie 40 Rusijos karių. Sekmadienio ryto palydovinė nuotrauka parodė bent vieną dūmų stulpelį, kylantį iš salos.

Rusijos gynybos ministerija sekmadienį pateikė kitokią įvykių versiją.  Generolas majoras Igoris Konašenkovas sakė, kad šeštadienio naktį virš salos Rusijos oro gynybos sistemos sunaikino dar du Ukrainos bombonešius Su-24 ir vieną Ukrainos oro pajėgų sraigtasparnį Mi-24.

Abi pusės taip pat pranešė apie atakas netoli Odesos uosto. Rusai pranešė netoli Odesos numušę kovinį bepilotį orlaivį „Bayraktar-TB2“, o Ukrainos kariškiai pranešė sulaikę dvi Rusijos lėktuvų paleistas sparnuotąsias raketas.

S. Bračiukas sakė, kad šeštadienį Odesos regione buvo paleista iš viso 10 Rusijos sparnuotųjų raketų. Pagrindinio oro uosto kilimo ir tūpimo takas vėl buvo nukentėjęs. Nukentėjo ir gyvenamasis rajonas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite