Instagram.com ir Twitter.com nuotr. / Akeisha Land su dukrele ir Meghan Markle
Angle down Atgal

Internautai atrado Meghan Markle antrininkę

39-erių Akeisha Land, gyvenanti Missouri valstijoje, netyčia tapo tikra interneto sensacija. Tūkstančiai socialinio tinklo „Instagram“ vartotojų net aiktelėjo pamatę jos ir Sussexo kunigaikštienės Meghan Markle panašumą.

Akeisha – dviejų vaikų mama, nuomonės formuotoja, tačiau reklamines kampanijas ji daro per vaikam sukurtą paskyrą, kurią seka apie 158 tūkstančius žmonių. Todėl moteris labai nustebo, kai ne jos atžalos staiga atsirado naujienų portaluose, o ji pati.

Netrukus ji pradėjo skaityti komentarus, kas nutiko tokio, kad jos nuotraukos ėmė šmėžuoti žiniasklaidoje. Galiausiai, Akeisha suvokė, kad žmonės ją lygina su princo Harry žmona.

Kalbėdama portalui „Femail“, ji neslėpė, kad tokių palyginimų ji sulaukdavo ir anksčiau, kartais žmonės netgi gatvėje ją susistabdydavo pasakyti, kokia ji panaši į Meghan Markle.

„Dažnai sulaukiu tokių palyginimų ir nebūtinai tik internete. Išėjusi į miestą, į kiną ar tiesiog maisto prekių parduotuvėje. Ir kiekvienas jų priėjęs sako beveik tą pačią frazę: „Ar jums kažkas sakė, kad jūs panaši...“ ir aš iškart pradėdavau juoktis, jiems net nebaigus sakinio. Bet, nuoširdžiai, aš to niekuomet nesureikšminau. Asmeniškai aš jokių panašumų nematau, tačiau priimu tai kaip komplimentą“, - kalbėjo dviejų vaikų mama.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite