Angle down Atgal

Infrastruktūros atnaujinimas Uosupio gatvėje jau finišo tiesiojoje

Uosupio gatvėje buvo atnaujinta infrastruktūra – čia dar praėjusiais metais buvo suspėta nutiesti beveik pusantro kilometro ilgio naują betoninių trinkelių pilkos spalvos šaligatvį, o kiekvienoje gatvės pusėje ties šaligatvio pabaiga įrengti raudonos spalvos betoninių trinkelių nuožulnias plokštumas su įspėjamaisiais paviršiais akliesiems ir silpnaregiams.

Šaligatvius sutvarkius ir atėjus palankiems orams buvo imtasi atnaujinti važiuojamąją kelio dalį. Čia buvo nutiesta kiek daugiau nei 700 metrų naujos asfalto dangos. Taip pat padaryti patogūs įsukimai į gyvenamųjų daugiabučių kiemus. Tiesa, vis dar likę smulkių darbų, kuriuos rangovo „Kelranga“ darbininkai tvarko esant palankioms oro sąlygoms ir galimybėms.

Visoje Uosupio gatvėje kol kas kelią tamsiuoju paros metu nušviečia senieji šviestuvai, tačiau artimiausiu metu, įgyvendinant gatvių apšvietimo projektą, senosios natrio-halogeno lempos bus pakeistos naujomis – LED. Padidės apšviečiamas plotas, o ir pati LED skleidžiama šviesa yra kur kas ryškesnė, pagerina matomumą bei sustiprina saugumo jausmą.

„Uosupio gatvei tikrai labai reikėjo atnaujinimo, nes čia gyvena daug gyventojų ir kuriasi nemažai jaunų šeimų, auginančių vaikus. Dar viena naujovė, visai netrukus pasieksianti Uosupio gatvę – automobilių stovėjimo vietų sužymėjimas. Pastebėjome, kad intensyvaus eismo gatvėse, sužymėjus vietas, gyventojai automobilius sustato ir palieka kur kas tvarkingiau“, –– sako savivaldybės meras Povilas Isoda.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite