Angle down Atgal

Ilgametė AP žurnalistė bus pirmoji moteris, vadovausianti „The Washington Post“

„The Washington Post“ antradienį savo vykdomąja redaktore paskyrė ilgametę naujienų agentūros AP žurnalistę Sally Buzbee (Sali Bazbi) – ji tampa pirmąja moterimi, vadovausiančia šio prestižinio laikraščio naujienų skyriui.

55 metų S. Buzbee visą savo karjerą dirbo minėtoje JAV naujienų agentūroje ir šiuo metu yra AP vykdomoji redaktorė bei viceprezidentė.

S. Buzbee, anksčiau vadovavusi AP biurui Vašingtone, pakeis aštuonerius metus laikraščiui vadovavusį ir vasarį į pensiją išėjusį Martiną Baroną.

S. Buzbee bus pirmoji moteris svarbiausio „The Washington Post“ redaktoriaus poste nuo pat laikraščio įkūrimo 1877 metais. Tarp ankstesnių laikraščio vykdomųjų redaktorių yra Benas Bradlee (Benas Bradlis), kuravęs reportažus apie Votergeito skandalą, nuvertusį JAV prezidentą Richardą Nixoną (Ričardą Niksoną).

„The Post“ turi didžiulį žurnalistikos palikimą ir nuostabius darbuotojus, – viename interviu šiam laikraščiui sakė S. Buzbee. – Nuostabu prisidėti prie šios organizacijos augimo ir inovacijų metu.“

Leidėjas Fredas Ryanas (Fredas Rajenas), paskelbęs apie S. Buzbee atėjimą, sakė, kad laikraštis „ieškojo žmogaus, pasinėrusio į drąsią žurnalistiką, kuri yra „The Post“ skiriamasis ženklas, ir galinčio padidinti mūsų naujienų auditoriją JAV ir užsienyje“.

„The Washington Post“ yra paskelbęs planus atidaryti naujus biurus Sidnėjuje ir Bogotoje. Įgyvendinęs juos laikraštis turės 26 biurus už JAV ribų.

S. Buzbee yra pirmasis „The Washington Post“ pasamdytas vykdomasis redaktorius nuo 2013 metų, kai laikraštį iš Grahamų (Grejemų) šeimos nupirko „Amazon“ įkūrėjas Jeffas Bezosas (Džefas Bezosas).

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite