Angle down Atgal

Ignalinoje varžėsi galiūnai

Birželio 18 dieną Ignalinoje, Lietuvos žiemos sporto centre, vyko įspūdingas Baltijos galiūnų komandų dvejetų čempionatas. Galingiausi Lietuvos ir Latvijos sportininkai varžėsi penkiose rungtyse.

Reikėjo 25 metrus versti 360 kg padangą ir nešti du svarmenis ,,lagaminus“ po 135 kg, kelti 140 kg rąstą, tempti ir virve traukti du traktoriukus, daryti pritūpimus su 280 kg svarmenimis ,,burbulais“, 60 m nešti 182,5 kg skydą ir 20 m – 380 kg sveriančius naščius. Sudėtingose varžytuvėse  nepralenkiami buvo Žydrūnas Savickas ir Mantas Lalas (24 taškai), antrą vietą iškovojo stipruoliai iš Latvijos Didzis Zarinš ir Maris Krievelis (17 taškų), treti – lietuviai Audrius Jokubaitis ir Modestas Struckus (15 taškų). Čempionato nugalėtojams prizus įteikė renginio globėjas, Ignalinos rajono savivaldybės meras Justas Rasikas. Sportininkus renginio pradžioje sveikinęs meras džiaugėsi tokiu įspūdingu, Ignaliną garsinančiu sporto įvykiu, kvietė ir į kitus šios vasaros  renginius. Artimiausi jų vyks miesto šventės metu, liepos 16-17 d. Tai Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas ir tarptautinis drakonų valčių festivalis.  

Žydrūnas Savickas merui įteikė specialų prizą ir dėkojo už pagalbą ir paramą organizuojant čempionatą, taip pat dėkota Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistei Rasai Juodagalvienei. Pertraukėlių metu smagiose rungtyse galėjo pasivaržyti ir žiūrovai, kurių stipriausiems įteikti rėmėjų prizai. Ignaliniečiai ir svečiai patyrė daug smagių, stiprių ir įspūdingų emocijų. Žmogaus fizinę jėgą demonstruojančios varžybos paprastai sulaukia didelio susidomėjimo. Kaip sakė legendinis sportininkas Žydrūnas Savickas, savo įspūdingoje karjeroje pasiekęs bene visus įmanomus apdovanojimus ir laikomas visų laikų stipriausiu pasaulio žmogumi, dauguma miestų nori, kad tokie reginiai papuoštų jų švenčių programas. Galiūnų čempionatas Ignalinoje surengtas po 10-ties metų pertraukos. 
 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite