Angle down Atgal

Ignalinoje atnaujinami visi autobusų maršrutai

Atsižvelgiant į gyventojų prašymus ir vykdant mokinių atostogų metu galiojantį grafiką, Ignalinoje nuo birželio 7 dienos atnaujinamas keleivių vežimas visais vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais, laikantis karantino režimo priemonių.

Viešajame transporte negali dirbti asmenys, kurie serga arba jiems pasireiškia ūmių kvėpavimo takų infekcijos simptomai, arba jiems yra taikomas reikalavimas dėl izoliacijos.

Viešojo transporto darbuotojai ir keleiviai, išskyrus vaikus iki 6 metų amžiaus, viešajame transporte privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), kurios priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukės).

Viešojo transporto priemonių vairuotojai gali atsisakyti vežti keleivius, kurie nedėvi kaukių. Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių, dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį).

Vežant keleivius tarpmiestinio ir priemiestinio reguliaraus susisiekimo keleivinio transporto maršrutais gali būti užimtos tik sėdimos vietos ne mažesniu kaip vieno metro atstumu, o miesto transporte leidžiama užimti sėdimas ir stovimas vietas, jei tarp asmenų užtikrinamas ne mažesnis kaip vieno metro atstumas.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite