Angle down Atgal

I. Šimonytė apie Seime įregistruotas alkoholio kontrolės pataisas: reikėtų keisti neefektyvius ribojimus

Seime Liberalų sąjūdžio frakcijai įregistravus Alkoholio kontrolės įstatymo pakeitimus, kuriais siūloma iki 15 proc. stiprumo alkoholį leisti įsigyti nuo 18 metų, bei suvienodinti prekybos laiko ribojimus visomis savaitės dienomis, premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad, galvojant apie kontrolės pokyčius, būtina atsisakyti tų ribojimų, kurie nesprendžia jokių problemų.

„Kažkam tai atrodė labai svarbus klausimas ir vos ne pirmutinis darbas tai tikrai nei buvo, nei yra. Seime buvo darbo grupė, kolegos paruošė savo pasiūlymus. Principas turėjo būti toks ir mano pačios nuomonė tokia, kad tie apribojimai, kurių efektyvumą matome, jie turėtų galioti, o tie apribojimai, kurie galbūt yra sukuriantys problemų, nei sprendžiantys, galėtų būti keičiami“, – trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo I. Šimonytė.

Visgi ji pabrėžė, kad įregistruotos pataisos tikriausiai nebus priimtos itin greitai, kadangi parlamente, premjerės nuomone, diskusijos gali ir užsitęsti.

„Matyt, kad čia skubių pakeitimų nebus ir diskusijos turbūt užtruks, kaip ir praėjusį kartą užtruko dėl pačių apribojimų įvedimo“, – sakė I. Šimonytė.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite