Angle down Atgal

Į „Saulėtekio“ gimnaziją sugrįžo ilgai lauktas renginys – naktis mokykloje

Balandžio 29 d. iš penktadienio į šeštadienį ,,Saulėtekio“ gimnazijoje vyko renginys „Pabandom iš naujo“, kurį organizavo mokyklos mokinių parlamentas.

Ši netradicinė veikla subūrė gausų gimnazistų būrį. Kai laukdami nakties jie įsikūrė gimnazijos erdvėse, aktų salėje vyko šventės atidarymas. Vėliau dalyvius subūrė socializacija, kurios veiklas organizavo neformaliojo ugdymo organizatorė, teatro mokytoja Lina Jokubauskienė. Gimnazistai dalyvavo edukacijose: jie kūrė komiksus, įminė meno mįsles, meditavo dailės ir šokio terapijose.

Aktyvūs mokiniai susitiko ir kartu grojo su geriausiu Lietuvos būgnininku Gintu Gasevičiumi, kalbėjosi apie jo muzikinę veiklą ir meną. Improvizacijos, kūryba, „Pabėgimo kambariai“ tapo įveiktais įššūkiais. Po vidurnakčio vykusiame protų mūšyje nenugalimi buvo ketvirtokai. Kaip minėjo direktoriaus pavaduotojas ugdymui Malik Agamalijev, tiesiog saldu buvo vesti šį protų mūšį dėl dalyvių azarto.

Net smagiai praleidę laiką ir pagilinę įvairių sričių žinias mokiniai neturėjo galimybės ilsėtis – jų laukė diskoteka, Xbox kambarys, tinklinis, kas norėjo atsikvėpti – žiūrėjo filmą ir kt. Rytas išaušo greitai. Mokinių parlamento narė Rugilė juokėsi: „Pabandėm iš naujo ir viskas puikiai pavyko!!!“

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite