Angle down Atgal

Į politiką pasukusi E. Kručinskienė: reikia paprastų žmonių balso

Į politiką ir 2020 m. vyksiančius Seimo rinkimus pasukti nusprendusi vaikų atėmimo skandalo epicentre atsidūrusi kaunietė Eglė Kručinskienė teigia, kad šis žingsnis apgalvotas, gimęs tik prasidėjus ažiotažą sukėlusiai istorijai.

„Viskas prasidėjo nuo mano išvežimo į areštinę, kai vaikų akyse aš buvau įsodinta į policijos mašiną, nors tam nebuvo jokio reikalo nei pagrindo. Būtent tuomet įvyko apsisprendimas judėti šia linkme, nes mes buvome kaip žuvys iš vandens ištrauktos – iš savo saugaus, ramaus gyvenimo“, – antradienį Seime surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo E. Kručinckienė.

Su Naglio Puteikio vadovaujama Centro partija „Gerovės Lietuva“ nusprendusi dalyvauti Seimo rinkimuose kaunietė žurnalistams aiškino, kad atsidūrusi valdžioje pirmiausia siektų keisti, pasak jos, blogus vaiko teises ginančius įstatymus.

„Šie įstatymai nėra geri, reikia juos keisti ar panaikinti, jei tai įmanoma, ar koreguoti labai stipriai, kad tokių dalykų nevyktų, nes visi yra išsigandę“, – kalbėjo E. Kručinckienė.

Vaikų mušimo istorijoje atsidūrusi mama teigė mananti, kad politikoje turėtų būti daugiau paprastų žmonių.

„Aš manau, kad paprasti žmonės, kurių balso nesigirdi televizijoje, nesigirdi tarp įžymių žmonių ir politikų, yra labai svarbūs priimant įstatymus, tvarkant valstybės reikalus. Reikia išgirsti šiuos žmonės, kurie yra paprasti, kurie kalba paprastai, kurie gyvena paprastai, iš kurių yra daug juokiamasi, kad jie niekas, kad jie neišsilavinę“, – sakė moteris.

N. Puteikio vadovaujama Centro partija „Gerovės Lietuva“ pirmadienį pranešė, kad 2020 metų Seimo rinkimuose jų gretose dalyvaus E. Kručinskienė.

ELTA primena, kad spalio pabaigoje Kauno apygardos teismas, apeliacine tvarka išnagrinėjęs smurto prieš vaiką bylą, nusprendė išteisinti E. Kručinskienę.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas po to, kai pernai rugsėjo 29 dieną Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas apie Kauno Panemunės parke praeivio pastebėtą moterį, kuri sudavė mažamečiui vaikui. Vykstant ikiteisminiam tyrimui, tarnybos nusprendė vaikus iš šeimos paimti, o ši istorija sulaukė didelio visuomenės susidomėjimo.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite