Angle down Atgal

Į Lietuvą vėl mėgino patekti 65 migrantai, vakar nebuvo nė vieno

Per praėjusią parą, nuo trečiadienio vidurnakčio iki ketvirtadienio, pasieniečiai draudžiamose vietose iš Baltarusijos į Lietuvą neleido patekti 65 migrantams. Antradienį tokių bandymų visai nebuvo. Pirmadienį iš Baltarusijos į Lietuvą draudžiamose vietose bandė patekti 23 neteisėti migrantai, sekmadienį – 24, šeštadienį – 14, penktadienį – 30, ketvirtadienį – 33. Į Lietuvą dėl humanitarinių priežasčių trečiadienį nebuvo įleistas nė vienas užsienietis.

Apie vidudienį ties Lazdijų rajonu prie sienos Baltarusijos pusėje buvo paleistas vienas šūvis. Trečiadienį VSAT pareigūnams neįleisti migrantai teigė, kad juos prie sienos savo transportu atgabeno Baltarusijos pasieniečiai. Esą šios šalies pusėje yra įrengta stovykla, iš kurios užsieniečiai atvežti prie Lietuvos sienos. Nuo rugpjūčio pradžios, kai pasieniečiai įgijo teisę neįsileisti draudžiamose vietose iš Baltarusijos einančių užsieniečių, jų į Lietuvą nepateko 7918 (vidurnakčio iš trečiadienio į ketvirtadienį duomenys).

Tarnybinių ginklų profesionaliai migrantų krizės metu veikiantiems Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą pasienyje panaudoti neteko.

Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

ELTA 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite