Angle down Atgal

Į Lietuvą mėgino patekti apie 10 nelegalių migrantų, Baltarusijos pusėje aidėjo šūviai, paleistos signalinės raketos

Per praėjusią parą, nuo penktadienio vidurnakčio iki šeštadienio, pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti maždaug dešimčiai migrantų. Panašus jų skaičius šią savaitę buvo ir antradienį. Ketvirtadienį, trečiadienį ir pirmadienį tokių užsieniečių buvo apie 20. Nė vienas migrantas penktadienį nebuvo įleistas į Lietuvą.

Praėjusią parą tokie asmenys prie Lietuvos sienos iš Baltarusijos buvo priartėję ties Ignalinos, Švenčionių ir Lazdijų rajonais. Ties pastaruoju, kaip jau tapo įprasta pastaruoju metu, iš Baltarusijos pusės penktadienį vėl pasirodė pusė iš visų į Lietuvą norėjusių patekti neteisėtų migrantų.

Penktadienio naktį ties Švenčionių rajonu Baltarusijos pusėje nuaidėjo vienas šūvis. Paryčiais ties tuo pačiu rajonu kaimyninėje šalyje buvo iššautos trys signalinės raketos, o sutemus – dar dvi. Du šūviai prie sienos Baltarusijos pusėje buvo paleisti ir penktadienį vėlai vakare ties Varėnos rajonu.

Tarnybinių ginklų, specialiųjų priemonių ar fizinės prievartos veiksmų Lietuvos pasieniečiams ir jiems talkinantiems kariams praėjusią parą panaudoti neteko. Sienos kontrolė Lietuvos pusėje vykdoma sustiprintu režimu.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite