Angle down Atgal

Į kauniečių kiemus „Kautros“ autobusas vežios šventinę nuotaiką

Dainininkų pasirodymai, skambantys populiarių melodijų įrašai sudarys šventinio laikotarpio koncertų Kauno gyventojų kiemuose programą. Šią projekto „Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“ organizatorių idėją paversti realybe padeda bendrovė „Kautra“.

„Išsikėlėme sau tikslą sukurti kažką gražaus ir šventiško šių neeilinių metų Kalėdoms. Džiaugiuosi, kad keliai susikirto su „Kaunas 2022“ komanda, tad kartu galėsime atvežti tikrą kalėdinę nuotaiką į kauniečių kiemus. Projektui skyrėme naujausią mūsų eksploatuojamą ir aukščiausios klasės autobusą, kuris turės specialiai šiai šventinei misijai skirtą apipavidalinimą ir be abejonės sustiprins didžiųjų metų švenčių laukimą“, – teigė „Kautros“ marketingo vadovas Justinas Vadluga.

Anot „Kaunas 2022“ rinkodaros vadovės Irutės Tumaitės, kadangi įprastiniuose kalėdiniuose koncertuose šiemet dėl pandemijos lankytis negalima, kartu su Kauno miesto savivaldybe bei žinomais atlikėjais nuspręsta juos dovanoti kauniečiams kitaip.

„Dvi savaites iki pat Kalėdų vis kitame Kauno mikrorajono kieme lankysis Kalėdų motyvais pasipuošęs autobusas. Iš šio kalėdinio „radijo ant ratų“ girdėsis dovana gyventojams – puikiai pažįstamų Lietuvos atlikėjų specialiai Kaunui padovanotos kalėdinės dainos: jų pačių atrinktos iš kalėdinio repertuaro ar įrašytos šiam projektui. Esame suplanavę šventinę nuotaiką paskleisti daugybėje Kauno miesto kampelių – net 11 Kauno mikrorajonų kiemų. Taip pat numatome įvažiuoti į Kauno ligoninių kiemus ir muzika išreikšti palaikymą šiuo metu sunkiai dirbantiems medikams“, – apie sumanymą pasakojo I. Tumaitė.

Ateinantį ketvirtadienį šventinę autobuso kelionę pradės kauniečių gerai žinoma ir mylima atlikėja bei „Kaunas 2022“ ambasadorė Jurga. Viename iš mikrorajonų gyventojai galės išgirsti Jurgos kalėdinių dainų įrašus. Su „Kaunas 2022“ akcija Jurga pasidalino savo legendinio kūrinio „Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!“ versija (iš greitai pasirodysiančio jos kalėdinio mini albumo).

„Kitais gruodžio vakarais iš autobuso skambės kruopščiai atrinktų ir naujausių, ir laiko patikrintų kalėdinių įrašų koncertas. Kauniečiai girdės įrašytą „Kaunas 2022“ ambasadorių Lino Adomaičio, „Golden Parazyth“, Rūtos Mur, grupių „Baltasis Kiras“, „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Antis“, „Colours of Bubbles“ ir kitų kalėdinę muziką. Įrašus vėliau bus galima rasti vienoje iš visiems gerai žinomų muzikinių platformų“, – sako I. Tumaitė.

Organizatoriai kviečia gyventojus, norinčius pasikviesti šventinį autobusą, iš anksto registruotis, o jo belaukiant, pasipuošti savo kiemus ar namų langus kalėdinėmis lemputėmis bei kitomis šventinėmis dekoracijomis. Pasak pranešimo, gruodžio mėnesį staigmenų, skirtų palaikyti švenčių dvasią, Kaune bus ir daugiau.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite