Angle down Atgal

Į darbą nenorėjęs vyras suvaidino pagrobimą

Pagalbos žinutes siuntinėjęs 36-erių M. Kaminski tikino, kad yra laikomas per prievartą, kad nežino savo buvimo vietos. Galiausiai jis parašė, kad jam pavyko pabėgti, o dabar jis slepiasi, kad nebūtų vėl sučiuptas.

22 pareigūnai įsitraukė į vyro paiešką, prie jos prisidėjo ir vyro bičiuliai. Po žinios apie dingimą, sunerimo ne tik darbovietė, bet ir vyro artimieji.

Žinutes jis siuntė ir artimai bičiulei. Sukūrė istoriją, esą buvo pagrobtas dėl to, kad yra skolingas 1 500 svarų sterlingų. Dėl artimo draugo moteris paėmė nedidelę paskolą ir pinigus pervedė į jo sąskaitą. Vyras moterį buvo prigrasęs jokiais būdais nesikreipti į pareigūnus, esą tai pakenktų jo gyvybei.

Po keletą dienų trukusių paieškų išaiškėjo ir tragikomiška tiesa – vyras visą laiką leido namuose. Per pastaruosius metus jo psichinė būklė buvo kiek pakrikusi. Jis neteko darbo, teko skelbti asmeninį bankrotą, subyrėjo jo šeima, mirė artimas draugas, vyras toliau lindo į skolas, net ir įsidarbinęs vietiniame bare.

Pareigūnams Lenkijos pilietį aptikus namuose, jis buvo sulaikytas. Jam pareikšti kaltinimai melagingais parodymais, policijos darbo trikdymu ir apgaudinėjimu. Salisbury karūnos teisme vyras nuteistas 16 mėnesių nelaisvės.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite