Angle down Atgal

Į Alytaus kultūros centrą sugrįžo kultūros renginiai

Po ilgos pertraukos į Alytaus kultūros centrą sugrįžo kultūros renginiai.

Čia atidarytos dvi parodos – 5-12 klasių mokinių piešinių konkurso „Laisvės šviesa“ darbų paroda, skirta Romo Kalantos 50-osioms mirties metinėms ir Pilietinio pasipriešinimo dienai atminti bei neseniai savivaldybės erdves puošusi, o dabar į šį centrą atkeliavusi Dianos Lukošiūnaitės karpinių paroda.

Mokinių piešinių konkurso nugalėtojų į Kultūros centrą pasveikinti atvyko Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Giedrius Griškevičius.

“Esu tikra, kad šis piešinių konkursas buvo labai naudingas mokiniams, juk ko gero ne vienam prieš į rankas imant pieštuką ar teptuką bei dažus teko pavartyti istorijos vadovėlius ar paieškoti informacijos internete apie R. Kalantą – žmogų, paaukojusį savo gyvybę, idant atkreiptų dėmesį į slogią nelaisvės situaciją okupuotoje Lietuvoje. Dėkoju mokytojams ir mokiniams už dalyvavimą konkurse ir mums visiems suteiktą dar vieną galimybę prisiminti istorinę asmenybę. Norėčiau paraginti visus ir ateityje dalyvauti mieste organizuojamuose piešinių konkursuose ir džiuginti mus savo darbais. Kūrybinio įkvėpimo, lengvų potėpių ir didelės sėkmės!“ – sveikindama mokinius ir juos konkursui parengusius mokytojus sakė sakė mero pavaduotoja.

Renginio metu Alytaus kultūros centro padėkos ir gėlės įteiktos mokiniams konkursui pasiruošti padėjusiems mokytojams, o atminimo dovanėlės – konkursą laimėjusiems mokiniams.

Skelbiame ir sveikiname konkurso nugalėtojus:

I amžiaus grupė – 1 vieta Danielė Pilkaitė 5d kl. ,,Laisvės paukštis feniksas“. Mokytoja Svajonė Pledienė. Alytaus Volungės progimnazija.

I amžiaus grupė – 2 vieta Laretas Blažukas 7 kl. Mokytoja Nijolė Plytnikienė. Alytaus Panemunės progimnazija.

I amžiaus grupė – 3 vieta Rokas Radavičius 7a kl. ,,Viltis“. Mokytojas Arūnas Vaitkus. Alytaus Dainavos progimnazija.

II amžiaus grupė – 1 vieta Artūras Rinkevičius 9 kl. Mokytoja Laima Kitrytė-Valentukevičienė. Alytaus profesinio rengimo centras.

II amžiaus grupė – 2 vieta Vakaris Aleksandravičius 8 a kl. ,,Atminimo šviesa“. Mokytoja Dalia Miliauskienė. Alytaus Šv. Benedikto gimnazija.

III amžiaus grupė – 1 vieta kl. Raula Sakalauskaitė IV b kl. ,,Laisvės kaina“. Mokytoja Dalia Miliauskienė. Alytaus Šv. Benedikto gimnazija.

III amžiaus grupė – 2 vieta kl. Emilija Lukšytė III a kl. ,,Raktas į laisvę“. Mokytoja Dalia Miliauskienė. Alytaus Šv. Benedikto gimnazija.

III amžiaus grupė – 3 vieta kl. Aidrė Danilevičiūtė IV a kl. ,,Laisvės šviesa“. Mokytoja Dalia

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite