Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
× Man dar nėra
18 metų
×
Angle down Atgal

Humoristinis horoskopas apie Zodiako ženklų ištvirkimo lygį (N-18)

Humoristinis horoskopas apie Zodiako ženklų ištvirkimo lygį ( N-18).

Apie jas:

MERGELĖ
Frigidiška idealistė. Laukia savo princo ant žydro ar kokio ten dar arklio ir iki to laiko neatsiguls su niekuo. Nors abejojama, ar ji ir su princu atsiguls. Visus žmones, išskyrus save, laiko totaliom šiukšlėm ir niekšais, bet slepia tai ir labai gerai iššifruojama kaip miela ir žavi moteriškaitė. Mėgsta flirtuoti ir koketuoti su vyriškiais, bet visada palieka paskutinę minutę. Gali metų metus nesudulkinti ir nesijausti nepatogiai. Jos seksualinius algoritmus pilnai kontroliuoja sveikas protas, todėl apeliuoti į jausmus ir dūsavimus mėnulio šviesoje – tuščias reikalas. Vienintelis realus būdas su ja permiegoti – pirmoji povestuvinė naktis. Bet norint vesti, prireiks dešimtis metų mielai ir romantiškai jai mergintis. Lovoje kiek pasyvi, bet ją lengva užvesti į bet kokį laukinį iškrypimą. Paprastai Mergelės – lesbietės.

SKORPIONAS
Jai patinka dulkintis. Ji moka dulkintis. Ji nori dulkintis. Nes jos gyvenimo tikslas – dulkintis. Tokios moteriškės paprastai užkariauti nereikia, ji tiesiog prieina prie tavęs ir sako: aš Jūsų noriu. Šalia jos pasistoja visiems, net Romos popiežiui. Ji mėgsta pokalbius sekso tema ir apie savo „nuotykius“ – nereikia pavydėti. Jūsų tolimesni santykiai visiškai priklauso nuo pirmos nakties – jei tu jos nepatenkinsi, tau nepavydės niekas. O jeigu patenkinsi, taip pat pavydėti neverta, nes ne kiekvienas muchacho atlaikys 5-6 valandų nonstopą. Lovoje ji.....eee....kaip čia geriau išsireiškus, vienu žodžiu, užteks ir tau, ir dar porai Hirosimų.

OŽIARAGIS
Visumoj labai panaši į Mergelę, tik seksualiai apsėsta ir kenčia nuo beprotiškos didybės manijos. Žmones laiko mėšlu (gal ir pelnytai). Net jei tu Einšteino ir Švarco mišinys – tu vis tiek neturi šansų ją gauti. Nors dulkintis ji nori visada. Visada – reiškia kiekvieną sekundę. Todėl vienintelė išeitis jai – masturbacija, ką ji ir daro. Tarp kitko, patiriamų orgazmų skaičius per dieną dažnokai viršija 40... Atsimink, kad jos neužkariausi merginimais ir lankymais. Ji pati renkasi partnerius, ir visada klysta. Užtai niekada nebūna neištikima. Lovoje agresyvi ir mėgsta dominuoti: darysi tai, ką ji panorės. Dažnai biseksualios.

LIŪTAS
Diagnozė: didybės manija. Pastoviai nerealiai kaifuoja nuo savo nerealumo. Taip kad žaisti reikia ant šito. Viskas, ką tu gali padaryti: tai dovanoti jai smaragdus, aplinkpasaulinius kruizus, triskart per dieną jai nusilenkti, rėkti, kokia ji nuostabi, o taip pat išsitatuiruoti jos vardą sau ant krūtinės. Tačiau, nepamiršk, kad prie jos kojų – krūva gerbėjų. Taip kad tu – tik dar vienas argumentas, patvirtinantis jos nerealumą. Kita vertus, tu neturi jokios teisės į neištikimybę – tai jos, nemirtingos deivės ir pasaulio valdovės, privilegija. Taip kad, norėdamas jai įtikti, turėsi nemenkai paprakaituoti, reikės nemenkos piniginės, daug laisvo laiko ir gerai išmankštinto liežuvio. O lovoje liūtės netgi labai nieko sau, bet ir čia pasireiškia jų savo nerealumo suvokimas.

DVYNIAI
Labai keista. Ta prasme – atrodo tai ji paprastai, bet iš tikrųjų labai keista. Tu gal jau pastebėjai, kaip keistai vaikiškai pasisuka jos smegenėlės, o ji pati dar labiau pasisuka. Jos charakteris keičiasi nuolat. Tai ji tave dievina, ir, vien pirštu pamojus, puola tenkinti tave orališkai, tai nei iš šio, nei iš to, išmeta tavo dantų šepetėlį kartu su tavim. Taip ir sekse: jos fantazijos gali užtemdyti Didžiojo Iškrypėlio šlovę, ir tuo pačiu kitą dieną ji pasakys, kad miegoti su žmonėmis, tas pats, kaip valgyti dvėselieną. Taip kad patarimais čia nepadėsi: reikia orientuotis vietoje. Lovoje nenuobodi. Gali būti lesbiete, zoofite ir apskritai, kuo tik nori.

AVINAS
Savimi pasitikintis vulkanas – kažkas panašaus. Siaubingai užsispyrus, savo nuomonę laiko tiesa ir perša ją visiems likusiems, ypač amigams. Jei galvoja, kad tu – kretinas, iš karto tiesiai tau apie tai pasakys. Norint ją užvaldyti, reikia parodyti, koks esi valdingas, stiprus ir savim pasitikintis. Atmink: ji neperneša skystablauzdžių ir visų, nesutinkančių su jos nuomone. Iš tikrųjų, jos užkariauti nereikia, ji pripratus dominuoti ir privaloma tvarka pasiūlys tau prisistatyti rytoj 18:30 į parką sudalyvauti nevaikiškoj orgijoj. Labai mėgsta dulkintis ir lovoje gali elgtis taip iškrypėliškai, kad galėtų būti pavyzdžiu bet kokiam žudikui – maniakui.

VĖŽYS
Nuobodi svajoklė. Pakankamai lengvai pasiekiamas objektas – pakanka pastoviai kartoti, kokia ji nuostabi, protinga, žavi, vienintelė ir nepakartojama ir t.t.. Sakyk, kad negali be jos gyventi, kad ji tau – kaip tyro oro gurkšnis, vienu žodžiu, pilk be sąžinės graužaties. Reikalas tame, kad ji siaubingai užsikompleksavus, todėl greitai prie tavęs prisiriš. Nors ir nusibosi jai greitai, nes ji pati nežino, ko nori. Bet jei tu ją mesi – ją kamuos tokios depresijos, net baisu...Ji neatstos nuo tavęs dar porą metų: skambinės ir įkyrės visais įmanomais padoriais ir iškreiptais būdais. Ir pastoviai inkš, kad tu iš jos pasijuokei ir pametei nekaltą mergaitę. Lovoje demonstruoja akrobatinio meno stebuklus, nes tai jau ne pirmas kartas...ir netgi ne antras.

ŠAULYS
Romantiška tiesmuka kalė. Nemoka meluoti, kai reikalas liečia kitus žmones: atvirai pasakys, ką apie tave galvoja ir kaip tau geriau pasielgti žinomoj intymioj situacijoj. Tuo pačiu apie save gali pilstyti tokius dalykėlius, kad net Aukščiausiam nesisapnavo. Dievina visokius pigius romantiškus niekalus, tipo, primityvias ašarą spaudžiančias eiles, naktinius pasimatymus prie fontano ir meilės prisipažinimus priklaupus ant kelių. Pirmam kartui padovanok jai puokštę rožių ir pasivaikščiok. Antrą dieną padovanok puokštę rožių, pasivaikščiok ir pabučiuok. O trečią paprastai ir piktai pareikalauk permiegoti. Dažnokai įpuola į depresonus, gilius ir ilgadienius, tuo metu geriau prie jos geriau nelįsti. Jei pastebės, kad jai neištikimas – įnyks į dar ilgesnes depresijas. Bet nedėmesinga, todėl ją dažnai galima mesti. Lovoje kartais labai keistai kompleksuoja, bet visumoj visai nieko.

VANDENIS
Tipiška hipė. Turi gigabaitus draugų vyriškos lyties atstovų tarpe ir tuoj tave pames, jei uždrausi jai su jais bendrauti. Jai nusispjaut į pinigus ir tavo įvaizdį, taip kad gali per daug nesistengti. Visgi geriau būtų, kad tavasis IQ kiek viršytų visiško kretino lygį. Dievina laisvę ir nenori stipriai prisirišti prie vieno žmogaus. seksas ją domina vidutiniškai, taip kad iš šitos pusės neprivažiuosi. Kartais jai užeina. Konkrečiai. Tada ji gali išdarinėti tokius dalykus.... Tada ją geriausia ir kabinti. Lovoje garbinga, bet retai sekse pilnai pasitenkina.

SVARSTYKLĖS
Naminė mergaitė. Neįsivaizduoja savo gyvenimo be antros pusės, todėl išteka, Ir dažniausiai pakankamai anksti. Todėl visaip rodyk savo rimtus ketinimus, kad neatrodytum panašus į tuos niekšingus vėjavaikius patinus. Labai kaprizinga, jai patinka nuolat įsižeisti. Nors jei ji tave myli, nustoja įsižeidinėti, netgi stengiasi užglaistyti visus aštrius kampus tarpusavio santykiuose. Kaip ir jautis, žavisi bet kokia standartine romantika ir moteriškais niekučiais. Kartais staiga ima vaizduotis esanti tuo, kuo nėra, be to, labai nevykusiai – čia reikėtų jai paantrinti, kad nenuteiktum prieš save. seksas jai paprastai greitai pabosta, ir mylisi ji tik tam, kad neatrodytu frigidiška, nes yra labai priklausoma nuo kitų nuomonės. Lovoje dažnai nuobodi.

JAUTIS
Išskirtinai žemiška. Dievina pramogas, ypatingai amigų rate. Čia nepraeis triukai su priesaikom amžinai mylėti ir jausmų proveržiais, kaip su vėžiu. Paprastesniems reikia būti, brangieji. Tiesiog padarykite taip, kad jai su jumis būtų įdomu, padovanokite porą moteriškų niekučių, šiek tiek standartiško romantizmo – ir ji jūsų. Svarbiausia, nereikia jos įkyriai įkalbinėti ir įtikinėti, ji labai užsispyrus. Taip kad čia reikėtų vadovautis laiku išbandyta strategija: geriau valandą pakentėti, nei tris įkalbinėti. Paprastai atrodo moteriška ir stilinga, kartais pakankamai protinga, tačiau per daug žemiška ir užsiciklinusi ant pramogų ir tavo įvaizdžio. Lovoje standartinė, iškrypėliškai su ja geriau nepradėti. Nors jaučių tarpe dažnokai pasitaiko lesbiečių.

ŽUVYS
Tiesiog atradimas. Jei stipriai panorėsi - permiegosi. Ji visiškai nekontroliuoja savo jausmų ir emocijų protu, kuo tau ir reikėtu nešvariai pasinaudoti. Čia pagelbės bet kokia jausminga frazė: slapti rašteliai, netikėtos gėlės bute, švelnūs prisilietimai, šnibždesiai į ausį, t.t. Tik turėk galvoje: jos intuicija tikrai daug stipresnė už tavo džiaugsmą. Todėl net nemėgink jai meluoti, į tas nesąmones, kurias jai skiedi, turi tikėti pats. Sau ji meluoja neįsivaizduojamom dozėm. Taip kad jos nuomonė apie tave bus stipriai iškreipta jos pačios emocijomis ir greičiausiai į gerąją pusę. Aš gyvenu svetimoje sąmonėje. Tai yra ir priežastis, ir pasekmė, ir stiprus ekranas, talpinantis ir pasaulio pabaigą, ir užrašą OK kalba, kuria, greičiausiai, čia viskas yra parašyta. Perkrova. Paprastai Žuvytes kabina visokie kultiniai ir religiniai dalykėliai, taip kad jas galima būtų užvesti ant tantrinio ar dar kokio mistinio sekso. Lovoje labai mielos, kartais kiek sukaustytos.

Apie juos:

MERGELĖ
Žinoma, egoistas. Savotiškas unikumas. Žmogus, kompleksuojantis vien nuo savo zodiako ženklo pavadinimo ir dėl to atkakliai bandantis atrodyti kuo vyriškesnis. Negu yra iš tikrųjų. Kartais griebiasi kraštutinumų. Mėgina sužavėti ir įrodyti savo privalumus prieš kitus į save panašius. Mėgsta sakyti komplimentus ir ypatingai stebėti reakciją po to. Jeigu mato, kad komplimentas suveikė, jį pradeda vežti....Užveža iki prisipažinimo amžinoj meilėj ir jūsų mantrų vienybės harmoningo tarpgalaktinės meilės suvokimo fone. Netikėti negalima kategoriškai. Lovoje paprastai nieko ypatingo nepademonstruoja. Vietoj audringo ir aistringo sekso gali paskaityti knygą ar pasižiūrėti televizorių (arba dar blogiau, prasėdėti prie kompiuterio...), argumentuodamas tuo, kad jo mantra pavargo. Prisivilioti į lovą galima ašaromis, romantiškais pažadais, karštais prisipažinimais su visokių romantiškų nesąmonių priemaiša. Nelinkęs eksperimentuoti.

SKORPIONAS
Vaikščiojantis seksas. Bet be smegenų. Mąsto tik vienu vieninteliu vingiu, kuris dislokuojasi trauzuose. Kantrus. Pasiryžęs išklausyti tavo išpažinties ašaras apie sunkią moters dalią. Nutaisys užjaučiantį veidą, gali kartu su tavim išspausti ir ašarą kitą. Bet visa tai tik skorpionų taktika – kad juo imtum pasitikėti ir po to galėtų tavimi sėkmingai pasinaudoti. Ryte pamirš užsirašyti tavo telefono numerį. Nepakenčia priekaištų sekso klausimais. Jis visai nepralenkiamas meistras! Jei nebaigei po pirmo jo prisilietimo – kankins tave iki oralinių- genitalinių nuospaudų atsiradimo. Retai kas gali patenkinti jo audringą seksualinę fantaziją. Jeigu taip atsitinka, tokia mergina skubiai įrašoma raudonu markeriu į jo užrašų knygelės skyrių, skirtą pergalėms seks-mūšių lauke.

OŽIARAGIS
Didybės manija bėga iš paskos su megafonais ir transparantais. Niekina moteris kaip protingus sutvėrimus. Skaito, kad moters vieta – virtuvėje, ir balso teisę ji turi tik Moters (mamos) dieną. Jei nuklysi į kairę, paliks be jokių pasiaiškinimų, motyvuodamas tuo, kad tu savo virtuvinėmis smegenimis vis tiek nesuprasi jo Didžiojo gyvenimo tikslo. Lovoje kartais prieina iki sadomazochizmo (žinoma, būdamas Valdovo vaidmenyje). Negalvoja apie tai, kaip tau suteikti malonumą. Gali apskritai galvoti apie kažką kitą, pvz., apie tai, koks jis nerealus bičas. Galima sulaikyti tik begaliniu susižavėjimu ir nesibaigiančiais komplimentais. Bet jei jie kartosis, išeis, vėlgi be ilgų pasiaiškinimų.

LIŪTAS
Unikalus žmogus. Čia didybės manija peržengia visas padorumo ribas. Jei juo nesižavi, neklausai jo genialios muzikos/poezijos ir t.t. – morališkai tave sužlugdys, sumindys ir net nesusirauks. Laiko save vieninteliu vyru žemģje, žinančiu, kame slypi moteriškos laimės paslaptis....Jame. Jis- pastorius, o bobos- avys. Jis vienintelis žino, ko joms reikia. Juk jis – Tutanchamonas, Heraklis, Cezaris ir senelis Leninas viename asmenyje. Sekse...Hmm...net žodį pasakyti... tu turi suprasti savo avies smegenimis, kad mylėdamasis su tavimi jis padarė tau milžinišką paslaugą. Ir pamėgink tik nesukurti Jam apie šią naktį pagiriamos dainos arba (blogiausiu atveju) odės...

DVYNIAI
Nepaprastas tipas. Jo gyvenime visą laiką turi būti antras. Arba jo antra pusė būsi tu, arba – jo antra natūra. Antruoju atveju tavo padėtis nepavydėtina. Toks žmogus kupinas nemalonių siurprizų. Sekse ne egoistas...dažnai paradoksaliai. Mėgsta suteikti tau malonumą, jei nepavyksta – įpuola į depresiją. Ūkiškas... Moka suplauti indus. Santykiuose svarbiausiu dalyku laiko dvasinį artumą. Nuklysta lengvai, nes pagal natūrą – gašlus ir geidulingas, nors apsimeta kukliu ir paprastu vaikinu.

AVINAS
Eina stačia galva per sienas savo laimės link. Nesvetimas aukos kompleksas. Jam taip dažnai tenka Aukoti kažką brangaus dėl savo mylimosios. Nemėgsta vaikščioti į kairę. Mylisi nutaisęs tragišką grimasą, veikiausiai manydamas, kad daro tai paskutinē kartą. Meilėje klinikinis atvejis. Ji turi būti vienintelė ir visam gyvenimui. Niekada tavęs nepaleis, bent jau kol kvėpuos. Avantiūristas. Bet protingas.

VĖŽYS
Paradoksas. Gyvenime nepadoriai ūkiškas ir pažiūrėjus, tikrai šeimyninis žmogus. Bet jei jo netenkina seksualinis gyvenimas su drauge ar žmona, eina į kairę. Kankinasi iš meilės dviem moterim. Sekse pamiršta apie save, bet tuo pačiu nepasidomi, kas tave užveda labiausiai. Mėgsta dovanoti gražias dovanas, tokias kaip gėlės, kvepalai ir pan.

ŠAULYS
Tūlas jūreivis Papajus. Energingas ir kūnu, ir siela. Be to visada. Tai, tarp kitko, gali sveikai erzinti. Stengiasi aprūpinti namus ir šeimą. Dėl šito lenda į bet kokį pelningą (ir nelabai) biznį. Ne šykštuolis. Jo pozicija – visa, kas geriausia- man ir mano šeimai. Mylisi pionieriškai- greitai ir karštai. Vis tik darbas jam – pirmoje vietoje. Nori vaikų ir kuo daugiau. Kad būtų kuo didžiuotis prieš viršininkus ir pavaldinius. O jei jam prigimdysi būrį šauliukų – nutrūktgalvių, apibers tave auksu, kailiniais ir kurortais, jau niekada nenuklys į kairę, jau vien iš pareigos jausmo šeimai. Sekso džiaugsmų pradės suvokti su metais, sendamas, tada (kaip sakoma), kai viršūnėlės nori, o apačios negali.

VANDENIS
Tikras natūralus egoistas. Bet be šarmo. Kaip taisyklė, inteligentiškas ir turėdamas tam tikrą išsilavinimą gali priblokšti intelektu. Gali be sustojimo pilstyti apie bet ką. Mėgsta būti dėmesio centre. Dažnai įsimyli, bet greitai praranda susidomėjimą, jei eilinė pasija atsilieka (ką jau bekalbėti apie tai, jei aplenkia!) nuo jo smegenimis. Sekse išradingas. Vertina laisvę, tiek dvasinę, tiek kūnišką. Vaikščios į kairę tiek, kiek leis sveikata.

SVARSTYKLĖS
Geras berniukas. Dėmesingas, mandagus. Nereikalaujantis perdėto dėmesio savo personai. Kuklus ir tuo pavergia. Bet šis kuklumas kartais tave priveda prie Edipo komplekso. Norisi paimti tą kūdikį ant rankų ir duoti jam krūtį, kad nežiūrėtų į tave visą gyvenimą nekaltom akim. Lovoje švelnus. Dažnai nuo perdėtų emocijų ir nuoširdumo gaunasi ne seksas, o ašaringos glamonės. Nemėgsta sekso. Gali apsieiti ir be jo, tenkindamasis naminiais barščiais, šilta lovyte ir patogiu butuku. Į senatvę tampa nepakenčiamas. Nes įpuola į vaikystę ir rimtai ima reikalauti krūties.

JAUTIS
Geras ir pasitikintis savimi vyrukas. 100% įsitikinęs, kas jis – vienintelis silpnos Moters ramstis. Be jo niekur, net į tualetą...O jei tave įsiurbs? Reikia gelbėt! Dažnokai jame prabunda tėviški jausmai damai. Į kairę nuklysta tik neblaiviam stovyje. Po ko labai kankinasi ir save keikia. Sekse labiau vertina standartą. Iš jo nelauk siurprizų. Amžinas ir nepajudinamas kaip uola.

ŽUVYS
Fizinis žuvies įsikūnijimas. Vikrus ir nepagaunamas. Jei eis į kairę, apie tai niekada nesužinosi. Kruopščiai konspiruojasi. Bet namuose ir šeimoje atrodo absoliučiai nuoširdus. Dažnokai įpuola į depresonus dėl neišsipildžiusių svajonių ir planų. Sekse pastoviai ieško kažko naujo, eksperimentatorius. Gali net vesti ir prisigimdyti vaikų, bet tai jo vis tiek nesulaikys. Vaikščios į kairę.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite