Angle down Atgal

Harry ir Meghan atsisveikino su karališkosiomis pareigomis

Jungtinės Karalystės princas Harry (Haris) ir jo sutuoktinė Meghan (Megan) pirmadienį pasitraukė iš vyresniųjų karališkosios šeimos narių pareigų, kartu su karaliene Elizabeth II (Elzbieta II) sudalyvavę Sandraugos dienos minėjimo ceremonijoje Londone prieš pradėdami savarankišką gyvenimą.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė buvo džiaugsmingai pasitikti, kai prisijungė prie kitų karališkosios šeimos narių Vestminsterio abatijoje, kur atliko savo paskutinius viešus įsipareigojimus, ruošdamiesi kovo 31 dieną oficialiai atsisakyti savo pareigų.

Skaisčiai žalią suknelę ir skrybėlaitę dėvėjusi Meghan kartu su Harry bendravo su aukštus postus užimančiais žmonėmis, visiems laukiant, kol atvyks karalienė.

Panašu, kad jiedu nebyliai ištarė „sveiki“ Harry broliui Williamui (Viljamui) ir jo žmonai Kate (Keit) užimdami savo vietas, nepaisant gandų, kad tarp abiejų brolių kilo konfliktas.

Pora, kuri, priešingai nei pernai, nedalyvavo monarchės procesijoje, stebėjo dainininkės Alexandros Burke (Aleksandros Berk) pasirodymą ir klausėsi boksininko Anthony Joshua (Entonio Džošua) kalbos apie Sandraugos bendruomenės „bendrą viziją“.

Kunigaikštis ir kunigaikštienė išeidami iš garsiosios centrinės Londono bažnyčios taip pat pasikalbėjo su choristais, o paskui įlipo į automobilį ir pradingo iš dėmesio centro.

Harry ir Meghan sukrėtė monarchiją sausį pareiškę, kad nori atsisakyti savo karališkų pareigų.

Pora pranešė apie savo planus gyventi ir JK, ir Kanadoje, kad galėtų būti finansiškai nepriklausomi ir išsivaduotų nuo visus karališkosios šeimos įvykius aprašančios žiniasklaidos dėmesio.

BNS

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite