Angle down Atgal

Gyventojai ir miesto valdžia svarstė Salantų gimnazijos likimą

Kretingoje netyla kalbos dėl Salantų gimnazijos likimo. Gyventojai susitiko su miesto valdžia atvirai diskusijai dėl rekonstrukcijos darbų planavimo. Tačiau kol kas galutiniai sprendimai visgi nebuvo priimti.

Kaip skelbia Kretingos rajono meras Antanas Kalnius buvo priimti kompromisai dėl lopšelio-darželio grupių įrengimo mokyklos pastate.

„Tikiu, kad šioje situacijoje tikrai galime pasiekti kompromisą:

1. Lopšelis-darželis „Rasa“ toliau LIEKA ir VEIKIA senajame pastate.
2. Kaip ir planuota anksčiau, po rekonstrukcijos gimnazijos priestate LIEKA 7 PRADINUKŲ KLASĖS (2-3 aukštuose).
3. Pirmame gimnazijos priestato aukšte ĮRENGIAMOS 2 NAUJOS, PAPILDOMOS priešmokyklinio amžiaus vaikų grupės (jos būtų visiškai atskirtos nuo bendro gimnazijos auklėtinių srauto, turėtų atskirus san. mazgus, popiečio miegui skirtas loveles bei kt.)“, – skelbė meras.

Antanas Kalnius tikina, kad naujų ikimokyklinukų grupių įrengimas mokykloje atneštų apčiuopiamos naudos ateityje:

„Iš lopšelio-darželio vadovės išgirdome, kad jau šiemet į įstaigą galimai norės pakliūti daugiau vaikų nei joje telpa. Taip pat Salantų lopšelį-darželį norėtų lankyti ir daugiau vaikų iš gretimų rajonų. Tad įrengdami dvi naujas, papildomas priešmokyklinio amžiaus vaikų grupes gimnazijos priestate, sudarytumėme galimybes lopšeliui-darželiui „Rasa“ priimti daugiau vaikų“.

Meras tikina, kad Salantų gimnazijos rekonstrukcijos galutinius planus priims miesto taryba, tačiau tikimasi, kad į gyventojų pastebėjimus bus atsižvelgta.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite