Simonos Lipskytės nuotr.
Angle down Atgal

Gydytoja Valerija Alina Zablockienė apdovanota Padėkos ženklu

Lapkričio 25-oji rajono metraštyje pažymėta kaip dar viena graži proga.  Šią dieną, be iškilmių, bet jaukiai, nuoširdžiai ir su didžiausia pagarba Pakruojo rajono savivaldybės Padėkos ženklu apdovanota gydytoja Valerija Alina Zablockienė.

Pakruojo ligoninės kolektyvą paliekanti V. A. Zablockienė įvertinta už profesionalų ilgametį darbą, pasiaukojimą mediko profesijai bei nuoširdų rūpinimąsi žmonių sveikata. Bendras gydytojos darbo stažas – 60 metų, o LR sveikatos apsaugos ministro įsakymu į Pakruojo ligoninės Konsultacinės poliklinikos Tuberkuliozinio kabineto gydytojo ftiziatro pareigas ji perkelta 1988 metais. Per tiek dešimtmečių švelnios specialistės rankos ir rūpestis paguodė šimtus pacientų, daugelis rajono gyventoju pažįsta gydytoją kaip rūpestingą savo darbo profesionalę.

Įteikiant gydytojai Padėkos ženklą, trumpo susitikimo metu padėkos žodžius gydytojai perdavė meras Saulius Margis, mero pavaduotojas Virginijus Kacilevičius, administracijos direktorė Ilona Gelažnikienė, ligoninės direktorius Vygantas Sudaris, kolegos gydytojai.

Meras padėkojo gydytojai už pavyzdį, kruopštumą, atsakingumą ir pažymėjo, kad Padėkos ženklas yra rajono gyventojų dėmesio ir padėkos simbolis už nuveiktus darbus. Medikei palinkėta sveikatos, malonių akimirkų, artimųjų rūpesčio ir šilumos.

Padėkos ženklu už nuopelnus ir indėlį į Pakruojo rajono kultūros, švietimo, mokslo, ekonomikos, socialinės raidos, visuomenės gyvenimo, krašto apsaugos ar kitas sritis rajono fiziniai ir juridiniai asmenys apdovanojami nuo 2011 metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite