Angle down Atgal

Gudžių kultūros centro folkloro ansamblis „Nasturtė“ atšventė 45-ąjį kūrybinės veiklos jubiliejų

Praėjusį penktadienį Gudžių kultūros centro folkloro ansamblis „Nasturtė“ šventė 45-ąjį kūrybinės veiklos jubiliejų. Ansamblis įsikūrė 1976 m. ir aktyviai koncertuoja savo bei kitų rajono kultūros centrų renginiuose, regioniniuose ir respublikiniuose festivaliuose, dainų šventėse. Jau penkerius metus „Nasturtės“ kolektyvui vadovauja Irena Paleckienė.

Jubiliejaus šventėje dalyvavo Varėnos rajono savivaldybės meras Algis Kašėta, mero pavaduotojas Giedrius Samulevičius, administracijos direktoriaus pavaduotoja Vilma Miškinienė, Varėnos rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Laima Denutienė, Varėnos kultūros centro direktorė Regina Svirskienė, Varėnos seniūnijos seniūnas Dalius Lukminas ir kiti svečiai.

Varėnos rajono meras pasveikino ansamblį „Nasturtė“ gražios sukakties proga, padėkojo, kad su meile ir pasididžiavimu puoselėja dzūkišką kultūrą. Rajono vadovas padėką įteikė ir buvusiai ilgametei šio ansamblio vadovei Marytei Didikienei.

Savo dainas dovanojo ir Varėnos kultūros centro folkloro ansamblis „Žeiria“ (vadovė Vaida Naruševičiūtė), Matuizų folkloro ansamblis „Verbena“ (vadovė Daiva Kielienė) bei Sarapiniškių kultūros centro folkloro ansamblis „Šilaicis“ (vadovė Milda Balkuvienė).

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite