Angle down Atgal

Gruodžio 14-oji: vardadieniai, astrologija

Gruodžio keturioliktoji, šeštadienis – 348-oji metų diena (šeštoji 50-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 17 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alfreda, Alfredas, Augeda, Augedas, Augenė, Augenis, Fredas, Kintibutas, Kintrimas, Kintrimė, Kintvilas, Kintvilė, Tarvainas, Tarvainė;

rytoj: Celsas, Čiovyda, Čiovydas, Gaudas, Gaudencija, Gaudenis, Gaudė, Justas, Kristijonas, Lybartas, Lybartė, Lygauda, Lygaudas;

poryt: Albinas, Albina, Alina, Audronė, Kalmantas, Kalmantė, Kalmina, Kalminas, Kalminta, Kalmintas, Vygauda, Vygaudas.

***************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 08.33, leidžiasi 15.52. Dienos ilgumas – 07.19.

Šiandien – trečioji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Šaulio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Dabartis visada kupina ateities“ (G. V. Leibnicas).

***************

Astrologinė prognozė gruodžio 14-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Reikės pasistengti, kad rastumėte raktą į artimų žmonių širdis. Santykiai bus problemiški, jeigu nesugebėsite suprasti vieni kitų, susitarti dėl šeiminių pareigų, laisvalaikio.

JAUTIS. Šiandien daug bendrausite, susitiksite ar kalbėsite telefonu, skaipu su giminaičiais, draugais, gerbėjais. Tai, ką išgirsite, turbūt sukels nerimo. Pasistenkite negraužti artimo žmogaus įtarimais ir priekaištais.

DVYNIAI. Su kitų pagalba kažką svarbaus galite nuspręsti nuosavybės, buities reikaluose. O jeigu nepasitarsite su kitais, galite per daug pinigų išleisti, kad tik įsigytumėte tai, ko trokštate. Tai išties gali būti ne pagal kišenę.

VĖŽYS. Šiandien vieni santykiai megsis, kiti – trūkinės, vieni žodžiai glostys širdį, kiti – ją draskys. Venkite įtarinėti, spausti mylimą žmogų – tai nieko gero neduos. Jeigu įmanoma, užsiimkite tuo, kam ilgai negalėjote rasti laiko ir tinkamos nuotaikos.

LIŪTAS. Nekokia diena sveikatai, todėl patausokite fizines jėgas, venkite neigiamų emocijų, neperšalkite. Neskaitykite ir nerašykite piktų komentarų. Galvosūkių jums gali sukelti dominantis asmuo.

MERGELĖ. Seksis kūrybinė veikla, trauks aktyvus laisvalaikis, sportas, kelionės, kažkur kvies draugai. Atkaklus gerbėjas, pažįstamas gali nustebinti aistringomis užuominomis.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę griebtis darbų, įvedinėti nepriekaištingą tvarką. To reikalausite ir iš kitų. Jeigu mokėsite kitus suprasti ir pateisinti, ši diena nenuvils nei jūsų, nei aplinkinių.

SKORPIONAS. Šiandieną galite tikėtis įspūdžių. Diena tinkama susitikimams su įtakingais žmonėmis, kviestiniams pietums, renginiams, pasimatymams. Galite leistis į kelionę arba sulaukti geros žinios iš toli.

ŠAULYS. Puikiai orientuositės kitų žmonių psichologijos, jausmų srityse. Tačiau gera įžvalga ir apdairumas nebūtinai nudžiugins. Dingstant iliuzijoms, atsiras daugiau pagrindo nusivylimui. Galite nusipirkti techninę prekę ar ką nors lizingu.

OŽIARAGIS. Gerai būtų, jei šiandien draugiškai išsiaiškintumėte nesutarimus, ilgai nedavusius jums ramybės. Tik venkite priekaištauti, pavyduliauti bei įtarinėti. Subtiliu elgesiu, aistringu nusiteikimu galite santykius pakreipti į laimingesnes vėžes.

VANDENIS. Mintys suksis apie sveikatą, darbą. Galbūt mėginsite namuose įvesti nepriekaištingą tvarką. Tikėtinos ūkinės, techninės prekės. Galite įkliūti, jei rezgate slaptą meilės romaną.

ŽUVYS. Būsite labai aktyvūs. Tikriausiai pajusite kūrybinį įkvėpimą. Gali tekti bendrauti su įdomiais žmonėmis. Į savo planus, užsiėmimus stengsitės įtraukti ir mylimą žmogų, vaikus.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite