Angle down Atgal

„Gravel Fest Rally – Lazdijai 2022“ organizatoriai užtikrina: iškart po varžybų greičio ruožuose keliai bus greideriuojami

Savivaldybė gauna gyventojų paklausimų, kuriuose nuogąstaujama dėl eismo saugumo šį savaitgalį vyksiančių varžybų Gravel Fest Rally – Lazdijai 2022“  metu ir kelių būklės po jų.  „Gravel Fest Rally – Lazdijai 2022“ organizatoriai informuoja, kad 2022 m. gegužės 14 d. Lazdijų rajono savivaldybės apylinkėse įvyks „Gravel Fest Rally – Lazdijai 2022“ varžybos.

Jų metu bus kelioms valandoms uždaromi Lazdijų rajono savivaldybės apylinkėse esantys keliai, todėl gyventojai kviečiami susipažinti „Gravel Fest Rally -Lazdijai 2022“ ralio gidu, kuriame skelbiama renginio programa, greičio ruožai su uždaromų kelių sąrašu ir valandomis, kuriomis eismas bus draudžiamas.

Varžybų metu gyventojams rekomenduojama rinktis kitus maršrutus savo kelionės tikslui pasiekti arba palaukti, kol kelio ruožas bus atidarytas viešam eismui. Patekti į greičio ruožą, kai jis yra uždarytas varžyboms, yra griežtai draudžiama tiek lengviesiems automobiliams, tiek žemės ūkio technikai. Prašome atkreipti dėmesį į kelių uždarymo laiką.
Renginio organizatoriai taip pat informuoja, kad jau yra sudarytos sutartys dėl kelių greideriavimo po varžybų. Atidarius greičio ruožo kelio atkarpą, visuose keliuose nedelsiant pradės dirbti greideriai ir kita kelių tvarkymo technika, kuria bus tvarkoma kelio danga.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite