Angle down Atgal

Ignalinos gimnazijos XIX Iaida atsisveikina su mokykla ir mokytojais

Paskutinio skambučio sparnuota šventė, pilna jaunystės tyro grožio ir švelnaus liūdesio, primena, kad laikas taip greitai bėga. Net graudu žiūrint į dar mažučių mokinukų nuotraukas ir taip viltinga matant juos pasiruošusius skrydžiui... Gegužės 21-ąją 49-iems Ignalinos gimnazijos abiturientams Ignalinos kultūros centre sukurta atsisveikinimo su mokykla šventė, kurią jie prisimins visą gyvenimą.

Vienuoliktokai parengė jaudinančią, gražiausių prisiminimų ir nuostabiausių akimirkų dovaną. Filmuotame vaizde juos sveikino pirmieji mokytojai, auklėtojai, kuratorė, buvo rodomos visų metų, praleistų mokykloje, nuotraukos, smagiausi ir juokingiausia vaizdai, šmaikščiai pristatyti visi abiturientai. Vienuoliktokams buvo perduotas gimnazijos raktas ir raštas su „palikimo" daiktais ir emocijomis. 

Gimnazijos direktorė Valentina Čeponienė Ir Jolanta Dasytė dovanojo pamokančią drugelio istoriją apie tai, kad viskas, kas vyksta, vyksta ne šiaip sau ir viskam yra savas laikas. O gyvenimo kelyje reikalingi ir sunkumai, kurie mokytų ir padarytų stipresnius, jautresnius, gebančius įvertinti kiekvieną akimirką, kiekvieną sutiktą žmogų, įveikti kliūtis ir eiti pirmyn... 

Nuoširdžius palinkėjimus išsakė savivaldybės meras Justas Rasikas, mero pavaduotojas Juozas Rokas, Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė. Abiturientams linkėta sėkmingų brandos egzaminų, teisingų pasirinkimų, drąsos išnaudoti visas galimybes ir jėgos bei entuziazmo įgyvendinti svajones. Dėkota mokytojams ir tėveliams, visiems, kurie prisidėjo auginant šiuos gražius jaunus žmones.   

Daugiau nuotraukų - čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite