Angle down Atgal

Geriausios žmonos pagal Zodiako ženklą

Moterys gudrios – blogąsias savo savybes nereti moka meistriškai nuslėpti. Taigi, į pagalbą vyrams skuba astrologai – jie atskleis visą tiesą, kokio Zodiako ženklo moterys yra pačios geriausios žmonos.

Avinas

Po Avino ženklu gimusios moterys paprastai yra geros žmonos, nes jos yra linkusios bet kokioje situacijoje palaikyti savo vyrą. Šio Zodiako ženklo moterys negali nustygti vienoje vietoje, todėl naivu tikėtis, kad jos sėdės namuose ir ruoš valgį. Avino ženklo moterys yra labai ambicingos ir nelinkusios atsisakyti savo svajonių, todėl paskui jas gali spėti tikrai ne kiekvienas vyras.

Jautis

Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Jaučio ženklo atstovės yra puikios namų šeimininkės, tačiau susidarę tokį įspūdį smarkiai nusivilsite. Taip, šio Zodiako ženklo atstovės tikrai galėtų paruošti skanią vakarienę ar preciziškai sutvarkyti namus, tačiau tik tuomet, jei to norėtų. Bėda ta, kad Jaučio ženklo moterys turi visai kitokių planų, todėl maisto gaminimo subtilybių teks mokytis patiems. Vis dėlto, po Jaučio ženklu gimusios moterys turi tikrai nemažai gerų savybių: jos yra labai supratingos ir visada stengiasi puoselėti santykius.

Dvyniai

Dvynių ženklo moterys yra labai šeimyniškos, tad nemažai vyrų jas vertina kaip vienas geriausių sutuoktinių. Šio Zodiako ženklo atstovės yra ištikimos ir atsidavusios, mėgstančios stebinti savo antrąją pusę. Net ir brandaus amžiaus Dvynių ženklo moterys vis dar išlieka pakankamai pašėlusios, tad su jomis tikrai netenka nuobodžiauti. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad Dvynės yra pernelyg vėjavaikiškos, tačiau susipažinę artimiau tikrai pakeisite savo nuomonę.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovės yra tikros idealistės, todėl visada stengiasi puoselėti santykius ir kurti jaukius namus. Šio Zodiako ženklo atstovės tikisi, kad vyrai jas gins ir saugos, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jos nėra pakankamai savarankiškos ir negali pasirūpinti savimi. Šeima Vėžiukėms yra vienas svarbiausių dalykų, jos dažniausiai siekia sukurti didelę darnią šeimą.

Liūtas

Liūto ženklo atstovės yra labai stiprios ir ambicingos, todėl joms reikia tokiomis pat savybėmis pasižyminčio vyro. Šio Zodiako ženklo moterys siekia pirmauti visose gyvenimo srityse, todėl nenustebkite, jei vesdami Liūtę įgysite stiprią konkurentę. Jei tikitės, kad jūsų žmona puoselės namų jaukumą ir kasdien ruoš valgį, galite smarkiai nusivilti, nes to tikrai nebus, – Liūtės turi visai kitų planų.

Mergelė

Mergelė tikrai pasistengs, kad jūsų santykiai būtų darnūs, o namai visada blizgėtų švara, tačiau negalvokite, kad nieko neturėsite duoti mainais. Mergelės laikosi nuostatos, kad santykių puoselėjimas yra sunkus darbas, kurį turi atlikti abu partneriai, todėl nenustebkite, jei anksčiau ar vėliau sulauksite Mergelės priekaištų.

Svarstyklės

Svarstyklės yra labai atsidavusios ir ištikimos, todėl šio Zodiako ženklo moterys yra tikrai geros žmonos. Vis dėlto, Svarstyklės tikisi, kad joms bus suteikiamas patogus ar net prabangus gyvenimas, tad tuomet, jei negalėsite to užtikrinti, didelė tikimybė, kad jūsų keliai išsiskirs. Šio Zodiako ženklo moterys negali pakęsti monotonijos, todėl reikės pasistengti, kad kasdienybė būtų kiek įmanoma spalvingesnė.

Skorpionas

Skorpionės dėl mylimo žmogaus gali atsisakyti savo svajonių, tačiau tai tikrai turės savo kainą. Šio Zodiako ženklo moterys tikisi, kad sutuoktinis bus visiškai atsidavęs ir pakankamai dosnus, nes priešingu atveju Skorpionės tikrai primins, ką joms teko paaukoti. Vesdami šio Zodiako ženklo moterį turite būti tikri, kad sugebėsite užtikrinti jos laimę iki pat gyvenimo pabaigos.

Šaulys

Šaulio ženklo moterys rūpinasi, kad kasdienybė būtų kiek įmanoma įdomesnė, tad su šio Zodiako ženklo atstovėmis tikrai neteks nuobodžiauti. Šaulės yra mėgstančios bendrauti ir labai atviros, todėl galite būti tikri, kad santuokiniame gyvenime nebus jokių apgavysčių.

Ožiaragis

Su Ožiaragio ženklo moterimi galite sukurti ramų ir darnų šeimyninį gyvenimą, tačiau jai tai greitai pabos. Šio Zodiako ženklo atstovės yra labai ambicingos ir nuolatos ieško naujų iššūkių, todėl monotonija – tikrai ne joms. Kai kurios Ožiaragės yra gana konfliktiškos ir linkusios į barnius, tačiau jų pyktis ilgai netrunka. Vis dėlto, Ožiaragės turi labai aukštas moralines vertybes, todėl dėl išsakytų netinkamų žodžių jos visada linkusios atsiprašyti.

Vandenis

Vandenio ženklo moterys yra labai paslaptingos, todėl vyrus jos traukte traukia. Vis dėlto, jei tikitės, kad santuokiniame gyvenime vandenė ims ir atsiskleis, gali tekti labai nusivilti. Šio Zodiako ženklo moterys labai vertina savo privatumą, todėl nenustebkite, jei ji įvairia veikla norės užsiimti viena. Na, bet kartais juk reikia pabūti atskirai, tiesa?

Žuvys

Žuvų ženklo moteris myli visa širdimi, todėl siekia, kad jos sutuoktinis būtų laimingas. Ji padarys viską, kad galėtų sukurti darnius santykius, tačiau mainais į tai turėsite gerbti jos privatumą ir susitaikyti su Žuvų keistenybėmis. Dėl mylimo žmogaus šio Zodiako ženklo atstovės gali atsisakyti savų interesų, tačiau nusiteikite, kad tai turės savo kainą.

Patarimų pasaulis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite