Angle down Atgal

Geriausia vasaros DOVANA vaikams – 3 kolekcinių Žiulio Verno romanų rinkinys, kuris išpildys svajones ir dovanos nepamirštamus nuotykius

Trijų klasikos šedevrų rinkinys, kurį sudaro žymiausi Žiulio Verno romanai KAPITONO GRANTO VAIKAI, 20 000 MYLIŲ PO VANDENIU ir PASLAPTINGOJI SALA – tobula dovana jauniesiems skaitytojams. Visi kolekciniai Žiulio Verno romanų leidimai gausiai iliustruoti nepaprasto grožio iliustracijomis, kurios žadina vaizduotę ir padeda geriau įsijausti į stulbinamas istorijas. Ar ne kiekvienas vaikas svajoja leistis į nepaprastą kelionę oro balionu, laivu aplink pasaulį ir po vandenyno gelmes? Neabejojame, kad kiekvienas! O dar nuostabiau tai patirti kartu su mokslinės fantastikos pradininku ŽIULIU VERNU. Skaitymo malonumas – garantuotas, o laikas praleistas su knyga – pats geriausias!

Žiulio Verno romanuose – uždara visata, kur veikėjai turi įveikti visas kliūtis

Kai Žiulis Vernas suprato, jog nuotykių romanų rašymas yra tai, ko jis visą gyvenimą troško – nėrė į šią veiklą su didžiausiu entuziazmu. Netrukus po to, kai buvo parduotas jo romanas „Penkios savaitės oro balionu“, Žiulis parašė gerai visiems žinomą, į daugelį kalbų išverstą romaną „Kelionė į žemės centrą“. Jau iš pirmųjų romanų buvo matyti, kad Vernas mėgo kurti tarsi uždarą visatą savo veikėjams – veiksmas vykdavo arba oro baliono krepšyje, arba saloje, urve arba laive. Ir beveik visuomet jo herojai toje „visatoje“ atrasdavo tai, kas jiems padėdavo išgyventi ir įveikti visas iškilusias kliūtis.

Tobula knyga išsiilgusiems kelionių ir kvapą gniaužiančių nuotykių

PASLAPTINGOJI SALA – tai knyga, kuri įtraukia į nuostabią kelionę, kupiną kvapą gniaužiančių atradimų, stulbinamų patirčių ir iššūkių. Herojų kilnumas, ištvermė ir paslaptingi nuotykiai sužavės kiekvieną skaitytoją.

Pietiečių maišto metu palikę gimtąją šalį keturi šiauriečiai JAV pilietinio karo dalyviai – inžinierius Sairas Smitas, jo tarnas Nabuchodonosaras (maloniai vadinamas Nabu), karo korespondentas Gedeonas Spiletas, jūreivis Penkrofas, jauniausias komandos narys Herbertas Braunas – bei šuo Topas po oro baliono katastrofos nukrenta į negyvenamą Ramiojo vandenyno salą. Naujieji ,,robinzonai“, kurdamiesi saloje, susiduria su daugybe paslaptingų dalykų. Penketukas gauna šansą pademonstruoti savo sumanumą ir išmonę: jie tikrąja to žodžio prasme užkariauja salą – ne tik įkuria laužą, bet ir pasigamina įrankių, pasistato vandens malūną, susikonstruoja laivą, telegrafą. Jie ieško žmonių, bet jų neranda. O nuojauta kužda, kad kažkas turėtų būti. Kažkas patyliukais globoja kolonistus, kai gamta paruošia siurprizų, kurių neįveiks jokios žinios…

Ar ta sala tikrai negyvenama?.. Beieškodami mįslės įminimo, herojai susiduria su kapitonu Nemo…

Manoma, kad vienas žymiausių Ž. Verno romanų 20 000 MYLIŲ PO VANDENIU buvo įkvėptas rašytojos George Sand

Viename iš savo laiškų Žiuliui Vernui rašytoja George Sand jam rašė:

„Perskaičiusi Jūsų romanus gailiuosi tik to, kad jau pabaigiau ir nebeturiu ką daugiau skaityti… Tikiuosi, kad netrukus nukelsite skaitytojus į vandenyno gelmes ir priversite savo herojus plaukti jūsų vaizduotės sukurtuose nardymo įrenginiuose.“

Jis užtruko ne vienerius metus, kol pabaigė šį savo paties labiausiai mėgstamą romaną, kuriame amerikiečių ekspedicija pakliūva į paslaptingojo kapitono Nemo nelaisvę ir leidžiasi į nuotykių kupiną povandeninę odisėją.

20 000 MYLIŲ PO VANDENIU žymiausiu laikomas Žiulio Verno mokslinės fantastikos romanas, kuriame skaitytojai jau artimiau susipažįsta su legendiniu kapitonu Nemo...

Gelmių žinovas profesorius Pjeras Aronaksas gauna netikėtą kvietimą į amerikiečių ekspediciją. Fregata „Abraomas Linkolnas“, persekiodama laivus skandinančią gelmių pabaisą, susiduria ne su gyvu padaru, o su neįtikimu žmogaus išradimu – fantastišku povandeniniu laivu, vadovaujamu paslaptingojo kapitono Nemo.

Staiga baisus sprogimas palieka gyvus tik tris fregatos keleivius: profesorių su tarnu Konseliu ir ūmaus būdo kanadietį, žeberklininką Nedą Lendą.

Jie tampa mirtį nešančio Nemo laivo kaliniais ir prieš savo valią leidžiasi į povandeninę odisėją aplink pasaulį pradedant nuo perlais garsėjančių Ceilono vandenų, baigiant kraują stingdančiais Pietų ašigalio pavojais, kol kapitonas Nemo keršija visai žmonijai.

Šis mokslinės fantastikos romanas, pasirodęs 1870 metais ir su šiurpą keliančiu tikslumu aprašęs dvidešimtojo amžiaus išradimus bei technologijas, tapo vartais, pro kuriuos žengė visos vėlesnės fantastų kartos.

 

Geriausia kada nors parašyta nuotykių ir nepaprastų kelionių knyga

KAPITONO GRANTO VAIKAI kviečia leistis į nepaprastą kelionę aplink pasaulį per nepažintas jūras ir žemynus. Neįtikėtini nuotykiai – garantuoti, o rizika ir išbandymai neleis padėti knygos į šalį.

Bandydama naują lordo Glenarvano jachtą „Dunkanas“, įgula sugauna ryklį. Ryklio viduriuose jie aptinka butelį, kuriame randa tris laiškus, parašytus skirtingomis kalbomis. Laiškuose dingusio „Britanijos“ laivo kapitonas Haris Grantas šakiasi pagalbos.

Kadangi jūros vanduo išblukino laiškus, tiksliai atkurti, kur sudužo laivas, neįmanoma. Tuo pat metu į ledi Glenarvan kreipiasi du vaikai, kapitono Granto duktė ir sūnus, prašydami padėti surasti dingusį tėvą.

Edvardas Glenarvanas su bičiuliais leidžiasi į kelionę jachta per Pietų pusrutulio jūras 37-tąja lygiagrete. Keliautojai patiria ir išgyvena dramatiškus įvykius, pakliūva į neįtikėtinas situacijas, tačiau herojų kilnumas, pasiaukojimas, drąsa ir ištvermė daro stebuklus.

Buvo atsidavęs kūrybai iki pat savo mirties

Žiulis Vernas rašė romanus iki pat savo mirties – 1905 m. kovo 24 d. Keletą nebaigtų jo romanų suredagavo rašytojo sūnus Mišelis, jis parašė ir trūkstamus romanų skyrius. Iš viso Žiulis Vernas parašė daugiau nei 70 romanų ir sukūrė šimtus įsimintinų personažų. Ne kartą leistos Žiulio Verno knygos ir šiandien leidžia skaitytojui pakeliauti po tolimiausius ir egzotiškiausius kraštus, susipažinti su jų gamta ir gyventojais bei papročiais.

Šio rašytojo palikimas yra ne tik jo žodžiai, bet ir jo skaitytojai. Mokslinės fantastikos rašytojas Rėjus Bredberis kartą pasakė: „…mes visi, vienaip ar kitaip, esame Žiulio Verno vaikai“.

Tik DABAR perkant visus tris Žiulio Verno romanus, DOVANA – Robert Louis Stevenson romanas LOBIŲ SALA: https://obuolys.lt/produktas/3-kolekciniu-ziulio-verno-romanu-rinkinys/

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite