Angle down Atgal

Geriausia Kalėdų dovana – išskirtinė gastronominė patirtis ant namų stalo

Kalėdos – jaukių šeimos ir draugų pasisėdėjimų, juoko, šilumos ir šypsenų dalijimo metas. Ši šventė neatsiejama ir nuo širdį paglostančių dovanų. Tiesa, šiuolaikinį žmogų nustebinti darosi itin sudėtinga. Vis dažniau daiktai ir suvenyrai nebeteikia džiaugsmo. Tad, ką dovanoti ir kuo nustebinti artimuosius?

Žmonės vertina įspūdžius, na, o maistas – neatsiejama kasdienybės ir švenčių dalis. Išskirtiniai skoniai išlieka atmintyje. Dažnai net šventes ar žmones prisimename pagal tai, kuo mus vaišino, kokiu maistu kartu dalijomės. Todėl Kumpiai.lt siūlo puikią kalėdinę dovaną – išskirtinio skonio ir kokybės ispaniškus kumpius.

Unikalaus skonio ir kvapo, bei dar įspūdingesnės išvaizdos Iberico kumpiai taps puikia dovana, papuoš šventinį stalą. Sergobe regione pagaminti vytinti mėsos gaminiai yra aukštos kokybės, o skonis sužavės ir mėgėjus, ir užkietėjusius virtuvės asus.

Visi Kumpiai.lt siūlomi ispaniški kumpiai yra rankų darbo, pagaminti laiko patikrintais metodais, kurie perduodami iš karto į kartą. Tad, mėsos meistrai garantuoja, kad abejingų šiems milžinams – neliks.

Ispaniškų kumpių pasirinkimas itin platus ir pritaikytas kiekvieno žmogaus poreikiams. Štai mėgėjai ir virtuvėje dažnai nesisukantys žmonės gali išbandyti kumpį-dovaną pradedantiesiems. Tai rinkinys, kuris paruoštas vartojimui ir jam nereikės papildomų priemonių. Jamon Curado kumpis atkeliauja patogioje pakuotėje su pritaikytu Gondola laikikliu, bei specialiu peiliu Madera. Produktai turi aiškią lietuvišką naudojimosi ir laikymo instrukciją – tai supaprastina jų vartojimą ir dovanojimą.

Tobula dovana jau pažengusiam kumpių ekspertui – Jamon Reserva ispaniškas kumpis. Šis kumpis, kurio receptas siekia net Romos imperijos laikus, yra ilgo vytinimo proceso sukristalizuoto ryškaus ir malonaus skonio. Į rinkinį įeina stovas, peilis, instrukcija, o viskas supakuota gražioje dėžėje.

Puikių dovanų ras ir tie, kurie ieško nebrangių, bet įspūdingų dovanų – tai atskirai, ne rinkiniuose parduodami kokybiški ispaniški kumpiai Jamon Deshuesado, Jamon CEBO de Campo Iberico su kaulu ar kiti gaminiai.

Ispaniški kumpiai – puiki dovana tėvui, sūnui, seneliui ar visai šeimai. Išskirtinis skonis ir kvapas, bent mintimis nukels į saulėtąją Ispaniją. O laikas praleistas pjaustant, ragaujant įspūdingo dydžio gražuolius taps vienu įsimintiniausių akimirkų per visas didžiąsias šventes.

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite