Angle down Atgal

Geriau nesipykti: vyras nuo kaimyno atsitvėrė mėšlo tvora (vaizdo įrašas)

Tarp kaimynų visame pasaulyje pasitaiko nemažai ginčų dėl to, kam priklauso vienas ar kitas žemės lopinėlis. Daugeliu atveju, tokie nesutarimai yra sprendžiami teisme.

Tačiau vienas Jungtinėse Valstijose gyvenantis vyras pasuko kitu, labai dvokiančiu, keliu.

Mičigano valstijos gyventojas pastatė 76 metrų ilgio tvorą... iš karvės mėšlo, ir ja atsitvėrė nuo savo kaimyno. Pastarasis vyras – Wayne‘as Lambarthas – sako, kad mėšlo siena atsirado jo kaimynystėje po ginčo dėl žemės nuosavybės pernai metais.

„Paprastai jie tą mėšlą paskleisdavo ant lauko, bet dabar nusprendė iš jo pastatyti tvorą“, – sakė Wayne‘as „Fox2“ kanalo žinioms.

Žiniasklaida praneša, kad Lambartho senelis maždaug prieš šimtą metų šiose vietovėse išvystė dirbamos žemės plotus, o kaimynystėje gyvenantis ūkininkas su Lambarthų šeima pykosi dėl žemės nuosavybės ribų. Būtent tuomet kaimynas nusprendė pats pasistatyti iš karvės mėšlo tvorą ir tokiu neįprastu būdu atsiskirti nuo Lambarthų.

Nė nereikia sakyti, jog per praėjusius metus šis dvokas sukėlė daugybę nepatogumų Lambarthui ir jo žemės nuomininkams.

Savo ruožtu, kaimynas teigia, jog tai visai ne mėšlo tvora, o komposto krūva. Blogiausia tai, kad vietos valdžia niekuo negali padėti – dvokianti mėšlo siena yra kaimyno nuosavybėje, tad jis su ja gali daryti ką nori.

Parengta pagal užsienio spaudą

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite