Angle down Atgal

Gegužės 6-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 6-oji – Tarptautinė diena be dietų.

Tarptautinė diena be dietų pradėta minėti 1992-aisiais, kai vienas Jungtinės Karalystės leidinys paskelbė žinią apie tragišką įvykį, kurio metu dvylikametė mergaitė, „negalėjusi įveikti savo storumo“, nutraukė savo gyvybę.

Nuo 2002 m. ši data minima ir Lietuvoje.

Šią dieną visame pasaulyje skatinama atkreipti visuomenės, ypač jaunimo, dėmesį į psichologines problemas dėl svorio. Jaunimas neretai klaidingai tiki, kad tik liesas žmogus gali būti laimingas. Dėl šios priežasties dažniausiai paauglės serga nervine anoreksija, t. y. badauja, nes bijo sustorėti. Net 5-20 proc. sergančiųjų anoreksija miršta nuo išsekimo.

2001 m. liepos 1 d. organizacijos „Ženevos iniciatyva psichiatrijoje“ iniciatyva Vilniuje įkurtas vienintelis Baltijos šalyse Valgymo sutrikimų gydymo ir informacijos centras. Centras siekia padėti valgymo sutrikimus turintiems žmonėms – ir kenčiantiems nuo antsvorio, ir pernelyg liesiems.

Gegužės šeštoji, ketvirtadienis – 126-oji metų diena (ketvirtoji 18-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 239 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benedikta, Judita, Liucija, Liucijus, Minvyda, Minvydas, Minvydė, Minžada, Minžadas, Minžadė, Prudencija, Prudenta, Prudentas, Vaidas;

rytoj: Butautas, Butautė, Butenė, Butenis, Butė, Butys, Būtė, Būtys, Dana, Danė, Danutė, Doma, Domė, Domicėlė, Domicė;

poryt: Audrė, Džiuga, Džiugailas, Džiugailė, Džiugenė, Džiugenis, Džiugilas, Džiugilė, Gintautas, Gintautė, Mykolas, Miltautas, Miltautė, Stanislovas, Stasys.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.32, leidžiasi 21.00. Dienos ilgumas – 15.28.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Kūno grožis, sutapęs su sielos grožiu, sudaro harmoningą žmogų“ (Platonas).

***************

Astrologinė prognozė gegužės 6-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Šiandien neblogai seksis su labdara, medicina, menu, mistika susiję reikalai. Kitokiai veiklai stigs energijos ir racionalumo. Jei įmanoma, leiskite sau atsipalaiduoti.

JAUTIS. Intriguojamo pasiūlymo tikėkitės iš simpatiško ir dosnaus asmens. Galbūt tarpininkaujant draugams, kažkokie jums svarbūs santykiai vėl atsinaujins, taps spalvingesni. Galite atverti širdį patinkančiam žmogui.

DVYNIAI. Tam tikri profesiniai, finansiniai pokyčiai gali nulemti tolesnę jūsų veiklą. Svarbu ir patiems stengtis, o ne tik naudotis geromis progomis bei kitų palankumu.

VĖŽYS. Palankus metas švietimo, teisiniams reikalams tvarkyti. Tiktų kelti kvalifikaciją, megzti ryšius su užsieniečiais, užsiimančiais panašia veikla ir pan. Ramybę gali drumsti meilės abejonės, tačiau jas pavyks išsklaidyti ir net sukurti romantišką atmosferą.

LIŪTAS. Yra vilties, kad teigiamai išsispręs reikalas susijęs su pinigais, turtu. Troškimas nuveikti šį tą nepaprasta, padaryti įspūdį ar patirti meilės džiaugsmų bus iš dalies patenkintas.

MERGELĖ. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą, bendraujant su oponentais, konkurentais. Padidės azartas, polinkis rizikuoti, viliote vilios nauji atradimai, neišbandyti potyriai. Gali būti, kad susižavėsite, įsimylėsite.

SVARSTYKLĖS. Tai gali būti sėkminga diena, jeigu ieškote darbo, siekiate pripažinimo ar kažkur vykstate su tikslu atgauti jėgas, pataisyti sveikatą. Galite kiek pakeisti įvaizdį.

SKORPIONAS. Jums gali pavykti sutvirtinti draugystės ryšius, užmegzti romantišką pažintį. Gali atakuoti seksualus gerbėjas. Nenuobodžiausite ir su šeima, vaikais. Galbūt visi drauge nuspręsite kažką daryti, kad gyvenimas taptų džiugesnis.

ŠAULYS. Šiandien bendravimą šiek tiek ribokite, ypač socialiniuose tinkluose. Pravartu pasidžiaugti gamta ar pagal savo skonį bei pageidavimą susitvarkyti namus, paeksperimentuoti virtuvėje.

OŽIARAGIS. Šiandien užsimezgusios pažintys gali suteikti džiaugsmo, o kartu ir perspektyvų, naudos. Diena palanki prekybai, komercijai, reklamai, įvairiems ryšių, komunikaciniams reikalams.

VANDENIS. Tam tikra prasme pasijusite saugesni, turtingesni, nebe taip neramiai žvelgsite į ateitį. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su verslu, nekilnojamuoju turtu, kūrybiniu projektu ar kt.

ŽUVYS. Romantikai, pramoginei informacijai skirsite nemažai dėmesio. Tačiau ir darbai neturėtų nukentėti. Energija, optimizmas, komplimentai teiks sparnus, todėl gana lengvai sugebėsite įgyvendinti kai kuriuos svarbius sumanymus.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite