Angle down Atgal

Gegužės 25-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 25-oji – Tarptautinė Afrikos diena. Tarptautinė dingusių vaikų diena. Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena.

Gegužės 25-ąją UNESCO yra paskelbusi Afrikos išsilaisvinimo diena, kuri dabar jau vadinama Tarptautine Afrikos diena ir švenčiama daugybėje šalių. Lietuvoje Tarptautinė Afrikos diena minima nuo 1998 m. Jos metu UNESCO iniciatyva atidaromos Afrikos kultūros, nuotraukų parodos, rengiami afrikietiškos muzikos koncertai.

Tarptautinė dingusių vaikų diena Seimo iniciatyva 2006 metais įtraukta į atmintinų dienų sąrašą. Jos tikslas – ne tik užjausti tuos, kurių vaikai dingo be žinios, bet ir skatinti užkirsti kelią šiam reiškiniui. Neretai vaikai išeina iš namų, neradę artimųjų palaikymo, šilumos, nesuprasti draugų.

Pasaulinė išsėtinės sklerozės diena yra minima kiekvienais metais paskutinį gegužės mėnesio trečiadienį. Šią dieną daugelyje šalių dėmesys nukrypsta į sergančiuosius ir kovojančius su išsėtine skleroze – jaunų ir darbingų žmonių liga, galinčia užklupti visiškai netikėtai.

Gegužės dvidešimt penktoji, trečiadienis – 145-oji metų diena (trečioji 21-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 220 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Almanta, Almantas, Almantė, Alvyda, Alvydas, Grigalius, Grigas, Danutė, Urbonas;

rytoj: Algimanta, Algimantas, Algimantė, Algmina, Algminas, Eduardas, Evelina, Milvainas, Milvainė, Milvarda, Milvardas, Milvyda, Milvydas, Nerimanta, Nerimantas;

poryt: Augustina, Augustinas, Genadas, Leonora, Sargautas, Sargautė, Virgauda, Virgaudas, Virgaudė, Žymantas, Žymantė.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.59, leidžiasi 21.33. Dienos ilgumas – 16.34.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Giriamas gerai pagalvok, ar nusipelnei pagyrimo; jei ne, vadinasi, iš tavęs pasijuokta“ (F. Česterfildas).

**************

Astrologinė prognozė gegužės 25-ajai, trečiadieniui

AVINAS. Būkite veiklūs. Neatsisakykite suteikti paslaugos artimam žmogui, prisijungti prie sportinės ar visuomeninės iniciatyvos, jeigu ji niekam nekenkia. Įveikite pasyvumą.

JAUTIS. Rami, atpalaiduojanti diena, tačiau įtemptai dirbti, stengtis turbūt nesinorės. Visgi jus gali dominti meninė, socialinė veikla, susijusi su labdara, parama, globa ar pan.

DVYNIAI. Drauginga diena. Regis, negailėsite kitiems dėmesio bei patys jo sulauksite iš aplinkinių. Bendraminčių ir užtarėjų toli ieškoti nereikės, tik mokėkite tuo pasinaudoti.

VĖŽYS. Dalykine prasme tai turėtų būti rezultatyvi diena. Jeigu dėl kažko preliminariai buvote susitarę ar pradėję, tai pagaliau sėkmingai užbaigsite šį procesą ar etapą.

LIŪTAS. Šiandien jūs galite sublizgėti ne vienoje srityje. Domins tarptautiniai įvykiai, studijos, tolimos kelionės, diplomatiniai susitikimai, migracijos problemos ir pan. Seksis bendrauti su užsieniečiais.

MERGELĖ. Palanku tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, imti ar teikti paskolas, investuoti arba tarpininkauti kitiems panašiuose reikaluose. Regis, iš to bus naudos ir jums, ir kitiems.

SVARSTYKLĖS. Sparčiau turėtų spręstis teisiniai klausimai, jei tai aktualu. Jeigu ieškote tarpininkų ar sąjungininkų, gali pasitaikyti neblogas variantas. Tačiau partnerystės, meilės reikalai gali sukelti iššūkių.

SKORPIONAS. Palanku spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. O jeigu norite keisti šukuoseną, įvaizdį, bet sunku pasiryžti, darykite tai šiandien.

ŠAULYS. Gera diena sportui, meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams, vaikų lavinimui. Demonstruokite talentus, reprezentuokite save bei stenkitės patikti dominantiems asmenims, publikai.

OŽIARAGIS. Šiandien jums labiausiai rūpės nuosavybės aktualijos, šeimos saugumas ir gerovė. Galbūt pulsite namuose įvedinėti nepriekaištingą tvarką. Regis, namiškius primygtinai raginsite prisijungti. Pasistenkite neišprovokuoti konfliktų.

VANDENIS. Gerų emocijų sukels susitikimas su draugiškai nusiteikusiu asmeniu, dominančio asmens laiškas, skambutis, gautas atsakymas ar pranešimas. Nevenkite kontaktų, pasitarimų, interviu, savireklamos – tai tik į naudą.

ŽUVYS. Puiki diena verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms, sutartims. Jeigu turite reikalų, susijusių su nuosavybe, pinigais, praktinėmis paslaugomis, kreditavimu, nedelsdami jų imkitės.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite