Angle down Atgal

Gegužės 19-oji: vardadieniai, astrologija

Gegužės 19-oji – Vyšyvankos diena.                 

Kasmet trečiąjį gegužės ketvirtadienį ukrainiečiai ir jų draugai visame pasaulyje puošiasi tradiciniais raštais išmargintais marškiniais ir mini Vyšyvanka dieną. Vyšyvanka – liaudiškais Ukrainos raštais siuvinėti marškiniai, dėvimi ir vyrų, ir moterų. Nors šiais raštais marginti marškiniai matomi ir kituose slaviškuose kraštuose, ukrainietiška vyšyvanka išsiskiria savitomis siuvinėjimo ypatybėmis, o kiekvienas raštas gali pasakoti šeimos ar regiono istoriją. Paprastai Ukrainoje ant marškinių išsiuvinėti geometriniai raštai vertinami kaip simboliniai amuletai, suteikiantys jėgų, taip reikalingų kovoje už laisvę. Kartu tai ir vienijantis simbolis – Vyšyvankos diena minima ir Kanadoje, ir JAV, ir daugelyje kitų šalių, kuriose yra gausios ukrainiečių bendruomenės.

Gegužės devynioliktoji, ketvirtadienis – 139-oji metų diena (ketvirtoji 20-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 226 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Celerina, Celerinas, Celesta, Celestinas, Celė, Dangė, Dangius, Gilvina, Gilvinas, Jovaišas, Jovaidas, Jovarda, Jovardas;

rytoj: Akvilas, Akvilė, Akvilina, Akvilinas, Alfreda, Alfredas, Aušrys, Bernardina, Bernardinas, Eidvainas, Eidvainė, Eidvilas, Eidvilė, Eidvyda, Eidvydas, Eidvydė, Vygintas, Vygintė;

poryt: Ankantas, Atėnė, Gėlė, Kytautas, Kytautė, Kyvainas, Kyvainė, Teobaldas, Vaidevutis, Vaidys, Valentas, Vydmina.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 05.08, leidžiasi 21.23. Dienos ilgumas – 16.15.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Jaučio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Niekas taip netrukdo laimei kaip prisiminimas apie laimę” ( A. Židas).

***************

Astrologinė prognozė gegužės 19-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Dalykiniai rūpesčiai neleis atsipalaiduoti nė minutei, kol neatliksite konkrečių darbų. Jeigu pirksite techniką ar ką nors namų ūkiui, būkite atidūs, kad neapsiriktumėte dėl kokybės.

JAUTIS. Šiandien jums gali tekti įrodinėti, kad ne viskas yra taip, kaip atrodo iš šalies. Būkite pakantūs kitų nuomonei, tikėjimui. Būtų geriau, kad nepradėtumėte nedraugiškų diskusijų. Pagarba kitiems grįš pagarba jums.

DVYNIAI. Profesinė, finansinė veikla gali pareikalauti didelio jėgų įtempimo. Pravartu užsiminti apie algos padidinimą ar kompensaciją. Tačiau per daug reikalauti nederėtų. Tikriausiai kils minčių, kaip panaudoti nebereikalingus daiktus.

VĖŽYS. Galite vykti į svarbius susitikimus. Neliks nepastebėti jūsų bandymai padėti arba sutrukdyti kitiems, rasti sąjungininkų. Galite kažką nukonkuruoti, įveikti iššūkį.

LIŪTAS. Jūsų darbštumas, tikslingos pastangos nenueis veltui. Galite sulaukti žinių iš valdininkų, verslo atstovų. Greitai šios informacijos prireiks, realizuojant praktinius sumanymus.

MERGELĖ. Nerimo kels finansinės problemos, kitos kliūtys. Tai tinkamas metas įvairių problemų sprendimui. Parodykite, kad vertinate žmogų, kuris jumis rūpinasi, jus myli. Jam ir sau nesunkiai galite praskaidrinti nuotaiką mažais malonumais.

SVARSTYKLĖS. Emocijos, jausmai trukdys susikaupti rimtam darbui. Kaip bebūtų, iki vakaro šį tą nuveiksite. Pagaliau gali išsispręsti buitinė, turtinė problema arba šeiminis nesutarimas.

SKORPIONAS. Palanku spręsti problemas telefonu, elektroniniu paštu. Jūsų pasiūlymai, įžvalgos ir gebėjimas susitarti bus gerai vertinami. Visgi nežadėkite to, ko negalėsite padaryti, o prisiimtus įsipareigojimus vykdykite atsakingai.

ŠAULYS. Nors kils ūpas kažką pirkti, rekonstruoti, keisti, tačiau neskubėkite permainomis gąsdinti aplinkinių. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą.

OŽIARAGIS. Nebedelskite su atsakymais į seniai pateiktus klausimus. Laisvalaikį skirkite fiziniam ir dvasiniam tobulėjimui, santykių gerinimui. Gali būti, kad sulauksite viliojamų pasiūlymų.

VANDENIS. Nekurkite nepraktiškų planų bei nerealių iliuzijų. Kažko reikalaudami, būkite nuoseklūs. Pasistenkite neskleisti klaidinamos euforijos, nepagrįstų išvadų, komentarų. Saugokite savo turtą nuo vagių.

ŽUVYS. Šiandien pasirašytos sutartys veikiausiai bus sėkmingos. Daugiau dėmesio rodys draugai, gerbėjai. Neslėpkite savo meilės bei simpatijos nuo tų, kurie to verti.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite