Angle down Atgal

Gegužė – tinkamiausias mėnuo dažyti laiptinę

Pavasarį pražysta ne tik gėlės. Jeigu kreipsitės pagalbos į „Edo langus“, naujomis spalvomis sužydės ir jūsų daugiabučio namų laiptinė. Apie tai pasakoja „Edo langų“ vadovas Edvardas Kryževičius:

– Nors laiptinė būna negraži, nemalonu ir patiems vaikščioti, ir svečius pasikviesti, jos remontą žmonės neretai atidėlioja iki rudens. Be reikalo – juk gegužė yra pats tinkamiausias mėnuo dažyti laiptinę.

Laiptinių dažymas užima nemažai laiko, nes turi tinkamai išdžiūti medžiagos: tinkas, glaistas, dažai. Tai garantuoja darbų ilgaamžiškumą ir kokybę. Balandį oro sąlygos itin palankios – medžiagos džiūsta greičiau. Laiptinės dažymo darbai penkiaaukščiame name užtrunka apie 3 savaites, devynaukščiame – iki mėnesio.

Laiptines ne tik dažome. Jeigu reikia, pakeičiame jų langus, duris, senus turėklus, restauruojame laiptus ir t. t. Atliktiems darbams suteikiame penkerių metų garantiją.

Laiptines palankiausia remontuoti pavasarį, o štai langus gaminame ir montuojame visus metus. Ištobulėjusi technologija leidžia tai padaryti. „Edo langai“ taip pat gamina ir montuoja garažo vartus, vidaus ir lauko (šarvo) duris, balkonus, atlieka langų garantinį ir pogarantinį aptarnavimą, langų, durų, balkonų apdailą, santechnikos ir kitus smulkius statybos darbus – ko tik paprašo klientai.

Dirbame visoje Šiaulių apskrityje – nuo Kelmės iki Joniškio.

„Edo langai“

J. Basanavičiaus g. 144A, Šiauliai

Tel. 8 673 31 978

www.edolangai.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite