Angle down Atgal

Garbės ženklu apdovanotas Gintautas Dervinis

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija už inžinerinių specialybių mokymo kokybės stiprinimą ir atsidavimą profesijai Garbės ženklu apdovanojo Visagino TVPMC Energetikos sektorinio praktinio mokymo centro vadovą profesijos mokytoją ekspertą Gintautą Dervinį.

Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija LINPRA, siekdama įvertinti, paskatinti ir pristatyti visuomenei asmenis, kurie reikšmingai prisideda prie Lietuvos inžinerinės pramonės vystymo ir konkurencingumo stiprinimo, 2012 m. įsteigė apdovanojimą – asociacijos Garbės ženklą.

Garbės ženklu apdovanojami įmonių ir organizacijų darbuotojai, pasižymėję inovatyvumu, produktyvumu, pasiekę ženklaus mokslo ir verslo integravimo rezultatų, garsinę įmonės ar inžinerinės pramonės vardą Lietuvoje ir už jos ribų.

,,Tai reikšmingas mūsų mokymo centro įvertinimas, įpareigojantis ir skatinantis tobulėti, dar glaudžiau bendradarbiauti su gamybos įmonėmis visoje Lietuvoje. Esu dėkingas visiems kolegoms, dirbantiems kartu ir keliantiems profesinio mokymo prestižą ne tik Visagine, bet ir visoje šalyje“ – sakė G. Dervinis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite