Angle down Atgal

Galingas sprogimas nušlavė namą

Du suaugę ir du vaikai buvo išgabenti į ligoninę po to, kai viename Škotijos mieste galingas sprogimas tiesiog nušlavė namą nuo žemės paviršiaus.

Pirminiais duomenimis, iš pradžių name kilo gaisras, o neilgai trukus pasigirdo ir sprogimas.

Gyventojai pirmadienio vakarą buvo evakuojami iš Kincaidstono rajono Ayro mieste, o sprogimas girdėjosi net už kelių mylių. Už maždaug 100 metrų nuo įvykio vietos gyvenantis vyras BBC žinioms sakė, jog visas jo namas drebėjo nuo sprogimo jėgos.

Liudininkų teigimu, mažiausiai vienas namas buvo visiškai sunaikintas, o keli aplinkiniai namai apgriauti. Smarkiai apgadinti ir šalia buvę automobiliai. Kaimynai incidento vietą vadino „tikru chaosu“.

Netoliese gyvenantis Euanas Brysonas „Twitter“ platformoje pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti po sprogimo uždūminta gatvė ir aplink besimėtančios nuolaužos.

Jis sakė: „Tai buvo chaotiška. Visa gatvė nusėta asmeniniais daiktais ir nuolaužomis. Per dūmus neįmanoma matyti žmonių veidų.“

Škotijos greitosios pagalbos tarnybos atstovė sakė, jog skambutis apie incidentą buvo gautas pirmadienį po 19 valandos vakaro.

„Į įvykio vietą išsiuntėme tris specializuotas transporto priemones, šešis greitosios pagalbos automobilius ir sraigtasparnį“, – teigė ji.

Tarnyboms pagalbą vietoje teikė ir dujų paskirstymo bendrovė SGN.

Sprogimo priežastį aiškinasi specialistai.

AnglijaToday

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite