Angle down Atgal

G. Thunberg vaidins dokumentiniame seriale apie save

Aplinkosaugos aktyvistė Greta Thunberg, vadovaujanti pasauliniam moksleivių judėjimui #FridaysforFuture („Penktadieniai už ateitį“), kalbėjo apie klimato kaitą prieš ES ir Jungtinių Tautų atstovus. Pasak JAV prezidento Donaldo Trumpo, ji turi problemų su pykčio valdymu. Tačiau dabar ši žymi moksleivė gaus ir savo televizijos laidą apie klimato kaitą.

Portalo DW duomenimis, BBC studijos kuriamas dokumentinio stiliaus serialas parodys po visą pasaulį keliaujančios ir už mūsų klimatą kovojančios 17-metės gyvenimą. Ji susitiks su mokslininkais, politikais ir verslo lyderiais bei supažindins juos su moksliniais faktais, raginančiais pakeisti savo elgesį.

Šis serialas taip pat bandys paaiškinti 1,5 laipsnio vidutinės pasaulio temperatūros pakilimo grėsmes, mokslo bendruomenei sutinkant, jog būtent šio faktoriaus reikia išvengti, kad neįvyktų pasaulinė katastrofa.

„Klimato kaita yra tikriausiai pati svarbiausia problema mūsų gyvenime, todėl mes jaučiame, kad atėjo laikas patikimam serialui, kuris paaiškins šios sudėtingos tematikos problemas“, – teigia būsimo serialo prodiuseris Robas Liddellas.

Kol kas dar nėra jokių žinių apie serijų skaičių ar kada tiksliai serialas pasirodys. Tai bus jau antras kartas, kai G. Thunberg bendradarbiauja su BBC. Praėjusių metų gruodį jai teko prisidėti rengiant prestižinės radijo laidos „Radio 4 Today“ seriją.

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite