Angle down Atgal

G. Nausėda: svarbiausias Sausio 13-osios minėjimo akcentas turėtų būti pagarba Tėvynės didvyrių atminimui

Prezidentas Gitanas Nausėda teigia, kad svarbiausias Sausio 13-osios minėjimo akcentas  turėtų būti pagarba Tėvynės didvyrių bei gynėjų atminimui. Šiuo įrašu šalies vadovas savo feisbuko paskyroje pasidalino po ketvirtadienį vykusių Laisvės gynėjų dienos minėjimo renginių, kurių metu protestuotojai nušvilpė prie parlamento kalbėjusias premjerę bei Seimo pirmininkę.

„Sausio 13-osios prasmė. Ši diena – ypatinga. Svarbiausias jos akcentas turėtų būti pagarba mūsų didvyrių – brolių ir seserų – Tėvynės gynėjų atminimui. Kviečiu šiandien ne tik prisiminti daug pakeitusius įvykius, bet ir juos deramai pagerbti. Puoselėkime ir atsakingai skiepykime jaunajai kartai laisvės ir vienybės idealus, už kuriuos anksčiau taip drąsiai kovota!“, – feisbuke rašė prezidentas G. Nausėda.

Ketvirtadienį, minint Sausio 13-ąją, Nepriklausomybės aikštėje prie Seimo vyko Laisvės gynėjų dienos minėjimas ir Laisvės premijos įteikimo ceremonija.

Šio renginio metu įvyko ir Lietuvos šeimų sąjūdžio protestas prieš pandemijos politiką. Mitingo dalyviai sudrumstė Nepriklausomybės aikštėje vykusį oficialų Laisvės gynėjų dienos minėjimą. Protestuotojai nušvilpė Seimo pirmininkės V. Čmilytės-Nielsen ir premjerės Ingridos Šimonytės sakytas kalbas. Iškilmingoje ceremonijoje dalyvavo ir prezidentas Gitanas Nausėda. Prezidentas protestuotojų buvo pasitiktas kur kas pagarbiau.

 

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite