Angle down Atgal

Floydas Mayweatheris atskleidė, kodėl nukėlė dvikovą su Loganu Paulu

Vasario 20-ąją turėjusi įvykti ilgai laukta dvikova tarp bokso legendos Floydo Mayweatherio ir „Youtube“ žvaigždės Logano Paulo buvo nukelta. Internete jau spėjo užvirti gerbėjų diskusijos apie tai, kodėl kova neįvyko, o dabar Mayweatheris atskleidė tikrąją jos nukėlimo priežastį.

„Mūsų dvikova su Loganu Paulu įvyks, bet mes ją atidėjome, nes norime publikos. Mes norime, ką dvikovą stebėtų tūkstančiai žmonių“, – sakė boksininkas laikraščiui „The Sun“.

Mayweatherio teigimu, dabar planuojama kovą surengti Las Vegaso „Raiders“ stadione, talpinančiame 80 000 žiūrovų.

Nėra skelbiama, kada gerbėjų labai laukta žvaigždžių dvikova galėtų įvykti, tačiau dėl tebesitęsiančios pandemijos jų susitikimo ringe greičiausiai teks palaukti. „Raiders“ stadione, kuris buvo atidarytas praėjusiais metais, į varžybas vis dar neįleidžiami NFL fanai, taigi boksininkų dvikova tikriausiai bus atidėta iki šių metų antros pusės ar 2022-ųjų pradžios.

Floydas Mayweatheris prieš Loganą Paulą: statymai ir tikimybės

Floydas Mayweatheris iš aktyvaus sporto pasitraukė 2017-aisiais ir per visą savo kaip profesionalo karjerą nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ringe, įveikdamas net ir tokius titanus kaip Conorą McGregorą ar kikbokso legendą Tenshiną Nasukawą.

Savo ruožtu, Loganas Paulas yra „Youtube“ tinklaraštininkas ir imtynininkas, vos vieną kartą kovojęs profesionaliame bokso ringe. Visi atsimena jo kovą su britų „Youtube“ žvaigžde, reperiu KSI, pasibaigusią Paulo pralaimėjimu.

Nors išsvajota dvikova artimiausiu metu neįvyks, lažybų organizatoriai jau apskaičiavo abiejų kovotojų šansus. Nenuostabu, kad dvikovos favoritu laikomas nenugalimasis Floydas Mayweatheris (-1400), o Paulo šansai vertinami kur kas kukliau (+750). Tai reiškia, kad 1 400 dolerių statymai už Mayweatherį atneštų 100 dolerių pelną, tuo tarpu 100 dolerių statymai už Paulą jam laimėjus uždirbtų 750 dolerių pelną.

Mayweatherio šansai laimėti šią dvikovą yra vertinami 93,33 proc. Žvelgiant į ankstesnes jo dvikovas, statymai praktiškai visuomet pasiteisindavo: favoritu jis buvo laikomas per paskutines 18 savo kovų. Mayweatheris sutriuškino tokius priešininkus kaip Arturo Gatti, Oscarą De La Hoya, Canelo Alvarezą ar Manny Pacquiao.

Tiesa, Loganas Paulas po paskutinio savo pralaimėjimo prieš reperį KSI treniruojasi kaip niekad aršiai. Gal sėkmė jam vis dėlto nusišypsos?

Jei tokie žodžiai kaip „lažybos internetu“ ar „statymai online“ jums negirdėti,  daugiau sužinokite čia: lažybos internete

Remiamas turinys

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite