Angle down Atgal

Filmo apžvalga: „Another Round“ (2020)

1000 priežasčių. Esi vyras, kuriam per 40. Žmona, du paaugliai vaikai. Tavo gyvenimas tau atrodo tarsi liūnas. Nebeįdomu mokytojauti. Tavęs nesiklauso į mobiliuosius telefonus įlindę mokiniai. Dėstymo rezultatais nepatenkinti tėvai. Naktinėmis pamainomis dirbanti žmona, su kuria retai susitinki. Tačiau net ir tomis akimirkomis nebesi jai įdomus – mat jaunas buvai kitoks.

Tavęs negirdi sūnūs. Galiausiai nuobodus esi ir sau. Panašiai jaučiasi kiti kolegos mokytojai. Ir staiga vieno gimtadienio šventėje išgirstate norvegų psichiatro 0,5 promilės teoriją – gerti alkoholį normalu. Tam, kad sektųsi, būtum laimingas ir drąsus, reikia nuolat palaikyti pusės promilės kiekį kraujuje. Keturi draugai mokytojai pabando šią teoriją pritaikyti praktiškai. Eksperimento pradžia susuka galvas, nes rezultatai maloniai apstulbina. Juos nutaria stiprinti nuo bendros kolektyvinės normos pereidami prie individualių dozių ir kvaišinimosi variantų...

Apie gyvenimą, kuriame viskas nėra taip paprasta. Alkoholio kultūrą. Šeimas ir darbą, kurie nebedžiugina. Vidurio amžiaus krizę ir pagalbos šauksmą. Draugystę, nuolaidžiavimą sau ir žmogui būdingą savinaiką.

Dar vienas puikus režisieriaus Thomo Vinterbergo ir pagrindinio vaidmens atlikėjo Madso Mikkelseno tandemo rezultatas. Filmas, pelnęs daugelio kino festivalių, apdovanojimų nominacijų, laimėjimų.

Jautru, skaudu, tikra.

Apžvalgos autorė Asta Sara

IMDB

Kas gero ekranuose?

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite