Angle down Atgal

Etaplius.lt tampa „BasketPulse“ krepšinio klubų rėmėjais ir dovanoja prizus

Karantino laikotarpiu, kai mėgiamos veiklos persikelia į virtualią erdvę, Etaplius.lt tampa žaidimo „BasketPulse“ krepšinio klubų rėmėju. Tapkite virtualios komandos vadovu, rėmėju pasirinkite Etaplius.lt ir laimėkite marškinėlius.

Etaplius.lt žaidėjus pradžiugina ne tik žaidime

Žaidimo „BasketPulse“ krepšinio klubų rėmėju tapęs Etaplius.lt ne tik padės žaidėjams rinkti sezonines lėšas žaidime, bet ir pradžiugins prizu – Etaplius.lt marškinėliais. Tereikia atlikti kelis žingsnius:

  1. Prisiregistruoti basketpulse.com internetinėje svetainėje ir tapti žaidėju.

  2. Susikurti savo krepšinio komandą.

  3. Klubo rėmėju pasirinkti Etaplius.lt.

  4. Tai įrodančią nuotrauką siųskite redakcija@etaplius.lt (nurodykite vardą, pavardę, kontaktinį telefono numerį ir marškinėlių dydį).

Kad pasirinktumėte rėmėją komandai, spauskite kategoriją „Rėmėjai“ ir jų sąraše ieškokite Etaplius.lt, ties jolangeliu spustelėkite „Priimti“.

4 laimėtojai, kuriuos nustebins jų komandos rėmėjas Etaplius.lt, burtų keliu bus renkami kiekvieną birželio pirmadienį.

Galima pasijusti tikru treneriu

„Virtualus krepšinio menedžeris – tai galimybė įsijausti į krepšinio klubo vadovo vaidmenį. Negalime palaikyti savo mylimų komandų, tačiau galime pabandyti vadovauti savo komandai ir iškelti ją į virtualaus krepšinio pasaulio aukštumas“, – sako žaidimo kūrėjas Darius Mikužaitis.

„BasketPulse“ – nemokamas internetinis žaidimas, kuriame vyksta alternatyvus krepšinio gyvenimas. Užsiregistravęs vartotojas tampa krepšinio klubo vadovu. Jam reikia pasirūpinti savo komanda: suformuoti sudėtį, auginti jaunuosius talentus, parinkti geriausias taktikas rungtynėms, tinkamai paskirstyti komandos biudžetą ir atlikti kitus komandos valdymo veiksmus.

„Smagu stebėti, kaip tobulėja klubo talentai, kaip sekasi komandai, tačiau reikia ir įveikti nemažą konkurenciją. Tai įtraukiantis procesas, leidžiantis pasijusti tikru komandos vadovu.“, – sako D. Mikužaitis.

Daugiau informacijos apie žaidimą „BasketPulse“ čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite