I. Babilaitė. Bibliotekos nuotr.
Angle down Atgal

Edukacija su rašytoja Ieva Babilaite „Šaltinėlio“ filiale

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) lankėsi rašytoja, iliustratorė Ieva Babilaitė. Dalyvavo Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos 3 klasė, mokytoja Loreta Škėlienė.

Kūrybinė veikla organizuota įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamą projektą „Interaktyvus edukacinis ugdymas: Supergalių Komiksiada“.

Renginio metu pristatyta I. Babilaitės kūryba, iliustruotos ir sukurtos knygos. Filiale net parengta maža šių knygų paroda, tad vaikai noriai apžiūrinėjo literatūrą, dalijosi įspūdžiais apie perskaitytas knygeles.

Pagrindinė moksleivių laukusi užduotis – sukurti savo komiksų herojų, jo prototipą. Vaikai galėjo rinktis įvairias detales iš jau paruoštų eskizų ir medžiagų, jas apkarpyti, suklijuoti norima tvarka. Naudotos įvairios kūrybinės priemonės: nuo žirklių iki flomasterių. Kiekvienas sukurtas veikėjos turėjo savo vardą ir istoriją.

Tačiau tai dar ne pabaiga! Komiksų kūrimo dirbtuvės prabėgo taip greitai, jog vaikai gavo dar ir papildomų užduočių namuose ar klasėje. I. Babilaitė pristatė savo kuriamus knygiukus ir jų gamybos principus. Kiekvienam vaikui buvo padalinta reikiama medžiaga ir maketai savo knygiukų susikūrimui. Tad kiekvienas sukurtas personažas galų gale, vaikų pasižadėjimu, taps ir knygiukų personažu! 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite