Angle down Atgal

Druskininkuose – Europos SPA asociacijos generalinės sekretorės vizitas

Šiandien Druskininkų savivaldybėje apsilankė bei su savivaldybės vadovais ir administracijos specialistais susitiko Europos SPA (ESPA) asociacijos generalinė sekretorė Csilla Mezősi (liet. Šila Mezosi).

Susitikimo pradžioje Csilla Mezősi pasidžiaugė, kad Druskininkai pranoko jos lūkesčius – pasak jos, Druskininkai yra žalias, sveikatinimo tradicijas išlaikantis kurortas, turintis itin dideles perspektyvas.

Meras R. Malinauskas išsamiai papasakojo kurorto istoriją ir raidą, pastarųjų dešimtmečių pokyčius, pristatė Druskininkuose įgyvendintus ir planuojamus įgyvendinti projektus.

Susitikime kalbėta apie sveikatinimo srities svarbą, natūralių gamtinių išteklių panaudojimo galimybes ir jose taikomas inovacijas, ekologiją, sveikatinimo ir sveikatingumo paslaugų vystymą.

Po susitikimo savivaldybėje Csilla Mezősi išvyko apžiūrėti svarbiausių Druskininkų sveikatinimo ir pramogų objektų.

Europos SPA asociacija jungia net 20 Europos šalių narių, tarp kurių nacionalinės ir regioninės asociacijos, gamtinių gydomųjų išteklių kurortai, kurortai ir SPA centrai. Pagrindinis tikslas – skatinti SPA ir balneologiją Europos regione, o taip pat didelis dėmesys skiriamas gydomųjų gamtinių išteklių reglamentavimui bei bendros asociacijos narių politikos svarbai ir veiklos propagavimui. ESPA veikloje Csilla Mezősi dalyvauja daugiau kaip 20 metų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite