Angle down Atgal

Druskininkietė įspėja: „Saugokite savo vaikus“

Vienoje Druskininkų gyventojus vienijančioje grupėje – įspėjimas tėvams saugoti savo vaikus. Anot grupėje parašiusios druskininkietės, mokyklinio amžiaus vaikai „reketuoja“ bendraamžius.

„Vakar dienos metu, apie 13.30-14 val., ėjau Ateities gatve ir pamačiau, kaip keli berniukai vaikosi vieną verkiantį vaiką. Pro šalį eina suaugę, nieks nekreipia dėmesio.

Aš atkreipiau. Atėjau rėkdama ant besivaikančių vaikų pas verkiantį berniuką. Pasirodo, tie blogiukai norėjo pinigų iš to vaiko išsireketuot.

Aš vaiką palydėjau iki namų, kur mama jį jau pasitiko. Berniukas kūkčiojo iš streso. Kyla klausimas. Ar ir kitų vaikų tie blogiečiai nereketuoja? Apklauskit savo vaikus.

Tikiuosi, ta mama nepatingės ir kreipsis į policiją. Taip pat paklauskit savo vaikų ar jie nepriklauso tiems blogiečiams. Pasidalinkit šia info su tėvais, kurie turi vaikų. Ačiū“, – toks įrašas pasirodė socialinio tinklo „Facebook“ grupėje „Pagalba vairuotojams Druskininkuose“. Liudininkės teigimu, berniukas sakė žinantis jį užpuolusių moksleivių vardus. Vaikai nedideli – maždaug trečiokai, ketvirtokai ar penktokai.

Kaip komentuoja druskininkiečiai, nukentėjusio berniuko mama iškvietė policiją. Taip pat iškviesti berniukų tėvai.

„Aš atvykau jau po visko, man pasirodė keistas judėjimas gatvėje, bet niekas nesiskubino tramdyti „mažvaikių“. Gaila, kad mūsų visuomenė tokia“, – grupėje komentavo druskininkietė Jurgita.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite